CAMİLER RAMAZAN’A HAZIRLANIYOR | Medya Ankara | Son dakika Ankara haberleri
Ankara son dakika, Ankara haberleri

CAMİLER RAMAZAN’A HAZIRLANIYOR

CAMİLER RAMAZAN’A HAZIRLANIYOR

CAMİLER RAMAZAN’A HAZIRLANIYOR

Altındağ’da camiler Ramazan ayına pırıl pırıl girecek. Altındağ Belediyesi, ilçe genelindeki tüm camilerde detaylı temizlik çalışması başlattı.

CAMİLER RAMAZAN’A HAZIRLANIYOR

Tüm camilerde detaylı temizlik ve dezenfeksiyon çalışması gerçekleştiren Altındağ Belediyesi, camileri yaklaşan Ramazan ayı öncesinde pırıl pırıl yaptı.

CAMİLER RAMAZAN’A HAZIRLANIYOR


Çalışmalar hakkında bilgi veren Başkan Balcı “Camilerimize gösterdiğimiz özeni içerisinde bulunduğumuz pandemi nedeniyle daha da artırmıştık. Şimdi ise Ramazan ayının gelmesi nedeniyle daha da detaylandırdık. Camilerimizin Ramazan ayında sağlıklı bir şekilde ibadete açık olabilmesi ve halk sağlığının korunması için ne gerekiyorsa yapacağız” dedi. 

CAMİLER RAMAZAN’A HAZIRLANIYOR

PIRIL PIRIL YAPILIYOR

Başkan Balcı camilerde gerçekleştirilen detaylı temizlik çalışmaları hakkında şu bilgileri verdi:

“Düzenli olarak gerçekleştirilen dezenfeksiyon çalışmalarımızı, Ramazan ayına sayılı günler kala, daha da detaylandırdık ve yoğunlaştırdık. Camilerimizin halılarını ıslak ve kuru temizleme yöntemiyle tozdan ve kirden arındırarak, camilerimizi pırıl pırıl yapıyoruz. Vatandaşların daha sağlıklı bir ortamda ibadetlerini gerçekleştirmesi için köşe bucak her noktayı temizliyoruz.  Cami girişini ve camları siliyoruz. Temizlikten sonra ise camiler koronavirüse karşı ilaçlanarak dezenfekte ediliyor. Vatandaşlarımızın sağlıklı bir ortamda ibadetlerini gerçekleştirmeleri için durmadan çalışıyoruz. Vatandaşlarımızın içi rahat olsun. Ekiplerimiz çok titiz çalışıyor, ne gerekiyorsa yapıyoruz.”

CAMİLER RAMAZAN’A HAZIRLANIYOR
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.