23 NİSAN RESİM YARIŞMASI SONUÇLARI BELLİ OLDU ! | Ankara Haber | Medya Ankara

23 NİSAN RESİM YARIŞMASI SONUÇLARI BELLİ OLDU !

23 NİSAN RESİM YARIŞMASI SONUÇLARI BELLİ OLDU !
16.04.2021
A+
A-

Çankaya Belediyesinin, Ulusal Egemenliğin 101. yılı dolayısıyla çocuklar için düzenlediği “Ulusal Egemenlik ve Atatürk” konulu resim yarışmasının sonuçları belli oldu.  

Çankaya Belediyesinin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla  düzenlenen “Hayal et özgürleş”  sloganıyla “Ulusal Egemenlik ve Atatürk” konulu resim yarışmasına 769 çocuk katıldı.

 Ulusal Egemenlik ve Atatürk coşkusunu anlatan çocukların resimleri, 6-8 yaş, 9-11 yaş, 12-13 yaş grubu olarak değerlendirildi. Yarışmada 3 kişiye başarı ödülü, 15 kişiye de sergileme ve sanata teşvik ödülü verildi.  

Yarışmada yaş kategorilerine göre 1, 2 ve 3’üncülüğü kazananlar sırasıyla şöyle : 6-8 yaş grubundan Ahmet İhsan Pınarbaşı, Defne Börekçioğlu, Derya Erdoğan, 9-11 yaş grubundan İdil Elis Akpınar, Naz Vural, Defne Yıldırım 12-13 yaş grubundan Doğa Su Geyik, Alya Altan, Fethiye Gökçe Koç.  

Birleşmiş Ressamlar ve Heykeltıraşlar Derneği üyesi sanat eğitimcileri ve ressamları ile Çankaya Belediyesinin eğitimcilerinin değerlendirdiği resim yarışmasının ödül töreni, 20 Nisan Salı saat 15.00-16.00 arasında Zafer Park’ta yapılacak.  

Naz Vural
İdil Elis Akpınar
Fethiye Gökçe Koç
Doğa Su Geyik
Derya Erdoğan
Defne Börekçioğlu
Defne Yıldırım
Alya Altan
Ahmet İhsan Pınarbaşı
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.