Afete Müdahale Edenler Gözüyle Saha Deneyimi | Medya Ankara | Son dakika Ankara haberleri
Ankara son dakika, Ankara haberleri

Afete Müdahale Edenler Gözüyle Saha Deneyimi

Afete Müdahale Edenler Gözüyle Saha Deneyimi
14.09.2021
A+
A-

Afet Araştırmaları Derneği 9. Sinerji Etkinliği’nde afetlerde saha deneyimlerini ele alacak. Afet Araştırmaları Derneği, Afete doğrudan müdahale edenlerin gözüyle yangınlar, depremler, arama kurtarmalar, tıbbi müdahaleler esnasında yaşananlar ile Kimyasal, Biyolojik ve Radyolojik-Nükleer tehditelere yönelik ilk 24 saate dair operasyonel yaklaşım prensiplerinin ele alındığı elektronik ortamda panel düzenleyecek.

20 Eylül 2021 (Pazartesi) Saat: 20.00’de gerçekleşecek olan panele katılmak isteyen vatandaşlar www.zevent.com.tr/live/afet adresinden katılım sağlayacak.

Afet Araştırmaları Derneği tarafından yapılan yazılı açıklama ise şu şekilde;

AFETE MÜDAHALE EDENLER GÖZÜYLE SAHA DENEYİMİ

Afet Araştırmaları Derneği 9. Sinerji Etkinliği’nde afetlerde saha deneyimlerini ele alıyor.

Afete doğrudan müdahale edenlerin gözüyle yangınlar, depremler, arama kurtarmalar, tıbbi müdahaleler esnasında yaşananlar ile Kimyasal, Biyolojik ve Radyolojik-Nükleer tehditelere yönelik ilk 24 saate dair operasyonel yaklaşım prensiplerinin konuşulacağı bu toplantıya katılımınızdan mutluluk duyacağız.

Ülkemizden kazanımlanan kurumsal ve akademik deneyimlerin konuşulacağı etkinliğimize www.zevent.com.tr/live/afet linkine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

20 Eylül 2021 (Pazartesi) Saat: 20.00’de gerçekleşecek panelde olası sorularınız ve katkılarınız ile ayrı bir renk katacağınıza inanıyoruz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.