AK Parti Ankara İl Kadın Kolları Başkanlığına Hatice Çakmak getirildi | Medya Ankara | Son dakika Ankara haberleri
Ankara son dakika, Ankara haberleri

AK Parti Ankara İl Kadın Kolları Başkanlığına Hatice Çakmak getirildi

AK Parti Ankara İl Kadın Kolları Başkanlığına Hatice Çakmak getirildi
30.06.2021
A+
A-

AK Parti Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan, partisinin Ankara İl Kadın Kolları Başkanlığına, Hatice Çakmak’ın getirildiğini bildirdi.

AK Parti Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan, partisinin Ankara İl Kadın Kolları Başkanlığına, Hatice Çakmak’ın getirildiğini bildirdi.

Özcan, sosyal medya hesabından, Hatice Çakmak’ın Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleriyle Ankara İl Kadın Kolları Başkanlığı görevine getirildiğini belirterek, “Sayın Hatice Çakmak’a başarılar diliyor, bir önceki Kadın Kolları Başkanımız Sayın Mualla Varol’a hizmetleri için teşekkür ediyorum. Teşkilatımıza hayırlı olsun.” ifadelerini kullandı.

AK Parti Ankara İl Kadın Kolları Başkanı olarak atanan Hatice Çakmak ise sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:
Ak Parti Ankara İl Kadın Kolları Başkanlığı görevini yüksek takdirleriyle şahsıma tevdi eden Cumhurbaşkanımız,Genel Başkanımız Sn @RTErdogan başta olmak üzere ,Genel Merkez Kadın Kolları Başkanımız Sn @aysekesir ve Ankara İl Başkanımız Sn @hakanhanozcan‘a şükranlarımı arz ederim

hatice çakmak kimdir, hatice çakmak nereli, hatice çakmak ak parti,

HATİCE ÇAKMAK KİMDİR?

Geçtiğimiz aylarda gerçekleşen İl kongresinde AK Parti Ankara İl Yönetim Kurulu Üyesi olarak seçilen Hatice Çakmak, kongre öncesi AK Parti Ankara Yerel Yönetimlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı olarak Yürütme ve Yönetim Kurulunda yer alıyordu.

Önceki dönemde AK Parti Keçiören Belediyesi Meclis Üyesi olarak görev yapan Hatice Çakmak, yine Keçiören’de AK Parti Keçiören İlçe Kadın Kolları Başkanı olarak görev yapmıştı. Uzun yıllardır AK Parti teşkilatlarının birçok kademesinde ve kadın kollarında görev yapan ve mütevazı kişiliğiyle tanınan Hatice Çakmak’ın AK Parti Ankara İl Kadın Kolları Başkanı olarak atanması teşkilatlarda da olumlu karşılandı.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.