AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mücahit Yanılmaz'dan Hakan Han Özcan'a ziyaret | Ankara Haber | Medya Ankara

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mücahit Yanılmaz’dan Hakan Han Özcan’a ziyaret

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mücahit Yanılmaz’dan Hakan Han Özcan’a ziyaret
02.05.2021
A+
A-

AK Parti Genel Merkez 7. Olağan Kongresi’nin ardından yeni görevlendirmeler yapılmış ve Ankara’dan sorumlu olacak Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mücahit Yanılmaz olarak açıklanmıştı.

Açıklamanın ardından bugün AK Parti Ankara il Başkanlığına ziyaret gerçekleştiren Yanılmaz, İl Başkanı Hakan Han Özcan ile bir görüşme gerçekleştirdi.

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mücahit Yanılmaz’dan Hakan Han Özcan’a ziyaret

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oluruyla belirlenen birim başkanlıklarındaki başkan yardımcılığı görevine getirilen AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki ile birlikte çalışacak başkan yardımcısı Ankara’dan sorumlu olacak Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mücahit Yanılmaz sosyal medya hesabından ziyaretle ilgili açıklamada bulundu.

27 Kasım 2018 tarihinden bu yana AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı olarak görev yapan önceki dönem Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

AK Parti Ankara İl Başkanımız Hakan Han Özcan ile bir araya gelerek, yeni dönemde #Ankara’da yapacağımız Yerel Yönetimler Çalışmaları ile ilgili değerlendirmelerde bulunduk. Gönül belediyeciliğini Ankara’da yeniden hakim kılmak için; yılmadan, yorulmadan ve ideallerimizden vazgeçmeden, tüm teşkilatlarımızla ve belediyelerimiz ile beraber var gücümüz ile çalışacağız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.