Angara Bebesi olarak tanınan ünlü Youtuber Burak S. "Ben size ne yaptım?" | Ankara Haber | Medya Ankara

Angara Bebesi olarak tanınan ünlü Youtuber Burak S. “Ben size ne yaptım?”

Angara Bebesi olarak tanınan ünlü Youtuber Burak S. “Ben size ne yaptım?”
angara bebesi burak sezgin, ankara bebesi, angara bebesi kimdir, angara bebesi video,

Dijital medyanın hayatımızda her geçen gün daha fazla yer bulduğu günümüzde içerik üreten ve sosyal medya hesaplarından paylaşan bazı isimlerin takipçileri artmaya devam ediyor.

Ankaralı sosyal medya fenomenlerinden “Angara Bebesi” Youtube kanalının sahibi Burak Sezgin de yayınladığı videolarla büyük bir hayran ve takipçi kitlesine sahip isimler arasında yer alıyor.

Ankara’nın çeşitli mahallelerinde çektiği şaka videolarıyla Youtube kanalı Angara Bebesi 1 milyonun üzerinde aboneye ulaşan Burak Sezgin son yayınladığı video ile verdiği emeği görmezden gelip kendisini zora sokmak isteyen kişilere isyan etti.

Ankara’nın beğeniyle izlenen ve sevilen Youtube fenomenlerinden olan Angara Bebesi kanalının sahibi Burak Sezgin son yayınladığı “Ben size ne yaptım?” başlıklı videosunda açıklamalarda bulundu.

Takipçilerine çağrıda bulunan ve manevi destek isteyen Angara Bebesi Burak Sezgin “Bu zamana kadar hakkımızda bir sürü şey oldu, laf atanlar, hakkımızda video çekenler, şikayet edenler. Evimden karakola götürüldüm ifade verdim, tekrar çağırdılar ifade verdim, mahkemeye gittim, duruşmaya çıktım. Arkadaşlar ben de insanım, 22 yaşında biriyim ben, bu nefret, bu kin, neyden ötürü oluyor. Benden ne istiyorlar, ne olsun istiyorlar, kime bu zamana kadar zararımız olmuş, kime laf atmışız, kimin arkasından konuşmuşuz. 4 senedir Youtube’dayım, çizgimizi hiç bozmadık, sadece video çekmekti amacımız, içerik üretmek, eğlenceli videolar çekip insanları güldürmek. Ben bu işe üniversite zamanlarında hobi olarak başladım. Bu kadar büyük bir kitleye ulaşacağımız aklımın ucundan bile geçmiyordu. Videolarımız beğenildi, elden ele dolaştı, dünyanın en samimi kitlesi oluştu. Gerçekten benim bunda payım yok bunun sebebi sizsiniz” ifadelerinde bulundu.

İşte Angara Bebesi’nin o videosu:

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.