Ankara İl Milli Eğitim Müdürü Harun Fatsa'dan velilere "Bize destek, çocuklarınıza yardımcı olun" | Medya Ankara | Son dakika Ankara haberleri
Ankara son dakika, Ankara haberleri

Ankara İl Milli Eğitim Müdürü Harun Fatsa’dan velilere “Bize destek, çocuklarınıza yardımcı olun”

Ankara İl Milli Eğitim Müdürü Harun Fatsa’dan velilere “Bize destek, çocuklarınıza yardımcı olun”
31.08.2021
A+
A-

Ankara İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevine yeni atanan Harun Fatsa, Ankara’nın Çankaya İlçesinde Şehit Doğukan Tazegül Anadolu Lisesi’nde düzenlenen “Telafide Ben de Varım” sergisine katıldı.

Görsel Sanatlar Öğretmeni Sultan Özateş öncülüğünde gerçekleştirilen sergide öğretmenler, öğrenciler ve velilerle bir araya gelen Ankara İl Milli Eğitim Müdürü Harun Fatsa öğretmenlerin ve öğrencilerin el emeği göz nuru ürünlerini inceledi.

Sergi sonrası Medya Ankara Genel Yayın Yönetmeni Bayram Polat’a değerlendirmelerde bulunan Ankara İl Milli Eğitim Müdürü Harun Fatsa Ankaralı velilere yönelik mesajında “Bize destek, çocuklarına yardımcı olsunlar” mesajı verdi.

Fatsa konuşmalarında şu ifadelere yer verdi:

HARUN FATSA KİMDİR?

Ankara İl Milli Eğitim Müdürü olarak atanan Harun Fatsa aslen Ordulu’dur. AK Parti 24. dönem milletvekili Eyyüp Fatsa’nın kardeş olan Harun Fatsa, Nevşehir, Çankırı Milli Eğitim Müdürlüğü, Lefkoşe Büyükelçiliği Eğitim Müşavirliği yaptı. Harun Fatsa daha önce Çankırı ve Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Lefkoşe Büyükelçiliği Eğitim Müşavirliği görevlerinde bulunmuştu. Millî Eğitim Bakanı Mahmut Özer 2021 yılında Harun Fatsa’yı Ankara’ya İl Milli Eğitim Müdürü olarak atadı.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.