Ankara Vali Yardımcısı Dr. Ayhan Özkan'ın Ramazan Bayramı mesajı | Ankara Haber | Medya Ankara

Ankara Vali Yardımcısı Dr. Ayhan Özkan’ın Ramazan Bayramı mesajı

Ankara Vali Yardımcısı Dr. Ayhan Özkan’ın Ramazan Bayramı mesajı
13.05.2021
A+
A-

Türkiye genelindeki mülki idari amirler arasında sosyal medyayı en etkin kullanan isimlerden olan ve yalnızca sosyal medyada değil yüzyüze iletişimde de vatandaşların gönüllerine dokunmayı başaran Ankara Vali Yardımcısı Dr. Ayhan Özkan vatandaşların Ramazan Bayramı’nı kutladı.

Ankara Vali Yardımcısı Dr. Ayhan Özkan sosyal medya hesabından yayınladığı bayram mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Birlik, beraberlik ve dayanışma içerisinde nice bayramlara ulaşmak ümidiyle Ramazan Bayramımızı kutluyor, tüm insanlık için, ülkemiz için ve her birimiz için güzelliklere vesile olmasını diliyoruz.”

Ulaşılması güç bürokratlık, yöneticilik anlayışını tarihe gömen Vali Yardımcısı Dr. Ayhan Özkan’ın çok sayıda yayınlanmış kitabı da bulunuyor. Sıradışı ve şahsına münhasır kişiliğiyle iletişim kurallarına yeni bir boyut getiren Ankara Vali Yardımcısı Dr. Ayhan Özkan katıldığı seminerler, konferanslar eğitimler, tv programları ve çevrimiçi uzaktan bağlantı videoları ile tecrübelerini gençlerle paylaşmaktan da keyif alıyor.

DR. AYHAN ÖZKAN KİMDİR?

05 Eylül 1965 tarihinde Çankırı’da doğdu. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi (Mülkiye) Uluslarası İlişkiler Bölümünden 1987 yılında mezun oldu.

Sırasıyla Denizli’de Mülkiye Müfettişliği Refikliği, Ankara-Çankaya Kaymakam Refikliği, İzmir-Beydağ Kaymakam Vekilliği, Sakarya-Karapürçek Kaymakamlığı (Kurucu Kaymakam), Elazığ-Palu, Siirt-Şirvan, Isparta-Senirkent, Samsun-Ondokuzmayıs, Ordu-İkizce, Ankara-Çamlıdere, Kahramanmaraş-Pazarcık Kaymakamlığı; Elazığ, Kırşehir, Edirne, Kırıkkale Vali Yardımcılığı ile Kırşehir İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği görevlerinde bulundu. 

Halen Ankara Vali Yardımcısı olarak kamu hizmetine devam etmektedir.

İyi derecede İngilizce bilmektedir. Evli olup, iki çocuk babasıdır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.