Ankaralı Youtuber Zeynep Bostancı Medya Ankara'ya konuştu | Ankara Haber | Medya Ankara

Ankaralı Youtuber Zeynep Bostancı Medya Ankara’ya konuştu

Ankaralı Youtuber Zeynep Bostancı Medya Ankara’ya konuştu

Geleneksel medyadan dijital medyaya geçiş sürecinde sosyal medya mecraları öyle bir hal aldı ki yayınladığınız bir video, paylaştığınız bir içerik milyonlarca kişiye erişim sağlayabiliyor.

Sosyal medyada tanınan ve beğeniyle takip edilen isimlerden birisi de Ankaralı genç Youtuber Zeynep Bostancı.

Youtube kanalında 150 BİN’den fazla aboneye sahip olan Zeynep Bostancı’nın paylaştığı içerik ve videolar yüzbinlerce kişi tarafından beğeniyle takip ediliyor.

Son dönemde paylaştığı videolar arasında yer alan “Yaşadığım Şehir Ankara” içeriğiyle dikkatleri üzerine çeken genç Youtuber Zeynep Bostancı’nın hazırladığı video büyük bir beğeni kazanırken Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş tarafından da Twitter’da rt edildi.

Başarılı çalışmalarıyla adından söz ettiren İstanbul Bahçeşehir Üniversitesi Sinema Televizyon Bölümü öğrencisi Zeynep Bostancı gelecekte iyi bir yönetmen olmak istiyor.

Ankara’nın gözde mekanlarından birisi olan Hamamönü’nde Medya Ankara Koordinatörümüz Erdem Yeşer’in sorularını cevaplayan genç yetenek Zeynep Bostancı, mütevazı kişiliği, samimi cevapları ve Z kuşağına dair düşünceleri ile de takdir topladı.

İşte Zeynep Bostancı’nın Medya Ankara’ya verdiği o röportaj:

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.