Bekir Develi Eğitim-Bir-Sen Ankara 3 No'lu Şube'nin konuğu oldu | Medya Ankara | Son dakika Ankara haberleri
Ankara son dakika, Ankara haberleri

Bekir Develi Eğitim-Bir-Sen Ankara 3 No’lu Şube’nin konuğu oldu

Bekir Develi Eğitim-Bir-Sen Ankara 3 No’lu Şube’nin konuğu oldu

Türkiye’nin televizyon ekranlarından tanıdığı simalardan, Yazar ve Tv Programcısı Bekir Develi Eğitim-Bir-Sen Ankara 3 No’lu Şube tarafından organize edilen söyleşi etkinliğinde Ankaralılarla bir araya geldi.

Keçiören Neşet Ertaş Gösteri ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen Bekir Develi Söyleşisi yoğun ilgi gördü.

Memur-Sen Ankara İl Temsilcisi ve Eğitim-Bir-Sen Ankara 3 No’lu Şube Başkanı Zahit Şahin’in açılış konuşmasıyla başlayan etkinlik katılımcıların büyük beğenisini topladı.

Programa Ankara İl Milli Eğitim Müdürü Harun Fatsa, Çubuk İlçe Milli Eğitim Müdürü Alican Kılıç, Kahramankazan İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Yıldırım, Keçiören İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayhan Işık, Kızılcahamam İlçe Milli Eğitim Müdürü Veli Karakuş, Pursaklar İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Kılıçgil, Memur-Sen Ankara İl Temsilcisi ve Eğitim-Bir-Sen 3 No’lu Şube Başkanı Zahit Şahin, sendika yöneticileri, okul müdürleri, eğitimciler ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Keçiören Neşet Ertaş Gösteri ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen etkinlikte Yazar ve Tv Programcısı Bekir Develi’nin, toplumsal hayata, gençlere, anne babalara ve eğitimcilere yönelik gerçekleştirdiği söyleşi zaman zaman keyifli anların yaşanmasına sahne olurken, kimi zaman da düşündürdü.

Program sonrası Eğitim-Bir-Sen Ankara 3 No’lu Şube Başkanlığı tarafından Bekir Develi’ye takdim edilen teşekkür plaketini Ankara İl Milli Eğitim Müdürü Harun Fatsa takdim etti.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.