BİRLİKTEN KUVVET DOGAR | Ankara Haber | Medya Ankara

BİRLİKTEN KUVVET DOGAR

BİRLİKTEN KUVVET DOGAR
16.04.2021
A+
A-

Ülkü Ocakları Mamak Ülkü Ocakları Başkanlığı ve MHP Mamak İlçe Başkanlığından kamu ve kamu kuruluşlarına tam destek.

Ülkü Ocakları Mamak İlçe Başkanı Oktay Sözdinler ve Milliyetçi Hareket Partisi Mamak ilçe Başkanı Mustafa Esen, Ankara Mamak İlçesi Kaymakamı Ali Sırmalı’yı makamında ziyaret etti.

BİRLİKTEN KUVVET DOGAR


Pandemi kapsamında gerçekleştirilen ziyarette, Ülkü Ocakları Mamak İlçe Başkanı Sn. Oktay Sözdinler, Mamak İlçesinin geleceği için salgın döneminde de tüm kurumlarla koordinasyon içinde çalıştıklarını belirtti.

Ülkü Ocakları Mamak İlçe Başkanı Oktay Sözdinler ve Milliyetçi Hareket Partisi Mamak ilçe Başkanı Mustafa Esen, Mamak Emniyet Müdürü Cemil Karakaya’yı makamında ziyaret etti.
Gerçekleşen ziyarette, Ülkü Ocakları Mamak İlçe Başkanı Oktay Sözdinler, İlçemiz başta olmak üzere ülkemizin dört bir yanında milletimizin huzur ve güvenliğini sağlamak için gece gündüz demeden görev yapan ilçe emniyet mensuplarımızın ve emniyet teşkilatı mensuplarının 176. Yıl dönümünü kutladı.

Ülkü Ocakları Mamak İlçe Başkanı Oktay Sözdinler ve Milliyetçi Hareket Partisi Mamak ilçe Başkanı Mustafa Esen, Mamak Belediye Başkanı Murat Köse’yi makamında ziyaret etti.

Her adımda Mamak’ı ve Mamaklı gençleri daha ileri taşımayı hedeflediklerini kaydeden Mamak Belediye Başkanı Mustafa Köse, gençlere yaptıkları her yatırımın Mamak İlçesinin geleceğine yapılan yatırım olduğunu ifade etti. Mamaklıların sosyal ve ekonomik hayatlarına yönelik hazırlanan projelerle Mamak, Başkent’in yükselen yıldızı haline geldiğini belirtti. Vatandaş odaklı hizmetlere ağırlık verdiklerinin altını çizen Köse, “İnsanı yaşat ki devlet yaşasın” düsturundan hareketle vatandaş odaklı hizmetlerine aralıksız devam edeceklerini vurguladı.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.