Büyükşen olayı nedir? Osman Büyükşen kimdir? Müge Anlı Osman Büyükşen | Medya Ankara | Son dakika Ankara haberleri

Büyükşen olayı nedir? Osman Büyükşen kimdir? Müge Anlı Osman Büyükşen

Büyükşen olayı nedir? Osman Büyükşen kimdir? Müge Anlı Osman Büyükşen
23.06.2021
A+
A-

Anne-babası katledilen Dr. Osman Büyükşen Müge Anlı ve Tatlı Sert ekibine başvurdu. 3 senedir çözülemeyen cinayetin failinin bulunmasını isteyen Dr. Osman Büyükşen, canlı yayında sinir krizi geçirdi. Gözyaşlarını tutamayan Müge Anlı, Dr. Osman Büyükşen ‘e destek oldu. Peki, Dr. Osman Büyükşen kimdir, uzmanlığı ne? Dr. Osman Büyükşen kimdir? Osman Büyükşen olayı nedir? Osman Büyükşen neden twitter’da gündem oldu? İşte detaylar…

Osman Büyükşen 17.01.1988 tarihinde Konya’nın Karatay ilçesine bağlı İsmil Kasabası’nda doğdu.
İlkokulu İsmil Cumhuriyet İlkokulu’nda, orta öğrenimini 23 Nisan Egemenlik Ortaokulu’nda, lise öğrenimini Meram Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Afyon Kocatepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde 2006-2012 yılları arasında öğrenim gördü.

Dr. Osman Büyükşen, İstanbul Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde uzmanlık eğitimini tamamlayarak 2019 yılı nisan ayında Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı oldu.

OSMAN BÜYÜKŞEN NEDEN TT OLDU?

Türkiye, Müge Anlı ile Tatlı Sert programında yeni bir şaşırtıcı olayla karşıya kalmış durumda. Kamuoyunca mehir cinayeti olarak yer alan olayla ilgili gelişmeler merak ediliyor. Konya’nın Karatay ilçesine bağlı İsmil Mahallesi’ndeki evlerinde kar maskeli bir saldırgan tarafından pompalı tüfekle öldürülen Necla (54) ve Metin Büyükşen (55) çiftinin katil zanlısı uzun süredir her yerde aranıyor.

Programda şu ana kadar dile getirilen iddialara göre, 3 Eylül 2018 tarihinde başına kar maskesi geçiren kişi Metin Büyükşen’e ait eve, kapısı açık olduğu sırada girdi. Kimliği belirsiz saldırgan, emekli memur Metin Büyükşen’e elindeki pompalı tüfekle ateş etti.

Necla Büyükşen’e de ateş eden saldırgan, tüfeğin dipçiğiyle çiftin kızı Büşra’yı yaralayarak kaçtı.

Başına aldığı darbeyle yaralanan Büşra Büyükşen, olay sonrası komşulardan yardım istedi. Komşularının otomobiline binen Büyükşen, jandarmaya giderek, olayı anlattı.

OSMAN BÜYÜKŞEN’İN KIZ KARDEŞİ YARALI KURTULMUŞTU

Eve gelen jandarma ekipleri, Necla- Metin Büyükşen çiftinin cansız bedenlerini buldu. Yaralı Büşra Büyükşen de sağlık görevlilerince ambulansla Konya Numune Hastanesi’ne kaldırılıp, tedaviye alındı.

Müge Anlı’nın 23 Haziran 2021 Pazartesi günkü programında, Necla ve Metin Büyükşen cinayeti hakkında gelişmeler yaşandı. 54 yaşındaki Necla ve 55 yaşındaki Metin Büyükşen, eve giren maskeli saldırgan tarafından pompalı tüfekle öldürülmüştü. Kızları Büşra Büyükşen (21) ise başına aldığı dipçik darbesiyle yaralanmıştı. Canlı yayına bağlanan bir kişinin ifadesi stüdyodakileri çılgına çevirdi. Necla – Metin Büyükşen cinayeti olayında Müge Anlı da gözyaşlarını tutamadı.

TEK GÖRGÜ TANIĞI BÜŞRA BÜYÜKŞEN…

ATV ekranlarında Müge Anlı’nın canlı yayınında işlenen Metin ve Necla Büyükşen olayı ile ilgili son dakika gelişmeleri yakından takip ediliyor. Tek görgü tanıdığı kızları Büşra Büyükşen’in tavırlarının şüphe uyandırması canlı yayında konuşulurken Müge Anlı düşüncelerini dile getirdi.

Ailenin diğer akrabalarının öfkesi, fevri tavırları bulunurken cinayetle ilgili kızları Büşra’nın sesini çıkartmaması Müge Anlı’nın dikkatinden kaçmadı. 21 yaşındaki kızları Büşra Büyükşen’in cinayetin tek görgü tanığı olmasının yanı sıra tavırlarının şüphe uyandırdığını ifade eden Müge Anlı konu ile ilgili açıklamalar yaptı.

Anne ve babası ile ilgili hiç gerildiğini ya da fevri davranmadığını görmediğini söyleyen Müge Anlı, diğer akrabaların ses çıkarması ancak Büşra’nın sesini hiç çıkarmamasının ilginç olduğunu belirtti.

BUGÜNKÜ CANLI YAYINDA İSE ŞOK GELİŞMELER YAŞANDI

Büşra Büyükşen şüplendiği kişileri söyledi. Mehmet Ali ve Yılmaz isimli kişilerin isimlerini verdi. Bu kişilerin ise gelin Betül Büyükşen’in kuzeni ve kardeşi ortaya çıktı. İki kardeşin cinayet saatinde ise evde olmadıkları anlaşıldı. İki kişinin cinayete kurban gittiği olay aydınlatılmaya çalışılıyor… Canlı yayına bağlanan bir kişinin ifadesi stüdyodakileri çılgına çevirdi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.