CHP Ankara İl Başkanı Ali Hikmet Akıllı Medya Ankara, Ankara Masası ve Redaktör Haber ortak canlı yayınına konuk oluyor | Ankara Haber | Medya Ankara

CHP Ankara İl Başkanı Ali Hikmet Akıllı Medya Ankara, Ankara Masası ve Redaktör Haber ortak canlı yayınına konuk oluyor

CHP Ankara İl Başkanı Ali Hikmet Akıllı Medya Ankara, Ankara Masası ve Redaktör Haber ortak canlı yayınına konuk oluyor
17.05.2021
A+
A-

Ankara’da gündemin nabzını tutan, Ankara’nın 25 ilçesinden en güncel gelişmeleri vatandaşlarla buluşturan yerel haber siteleri arasında yer alan Medya Ankara, Ankara Masası ve Redaktör Haber tarafından ortak canlı yayınının bu haftaki konuğu Cumhuriyet Halk Partisi Ankara İl Başkanı Ali Hikmet Akıllı oluyor.

Medya Ankara Genel Yayın Yönetmeni Bayram Polat, Ankara Masası Genel Yayın Yönetmeni Gökhan Gökyıldırım ve Redaktör Haber Genel Yayın Yönetmeni İbrahim Gökdemir’in Ankara gündemine dair merak edilen ve sorulmayan konuları her hafta bir konuğa yönelttiği Gündem Programı’nda bu hafta CHP Ankara İl Başkanı Ali Hikmet Akıllı soruları yanıtlayacak.

İlk iki bölümü sosyal medya hesapları ve haber siteleri üzerinden canlı yayınlanan Gündem Programı Ankara yerelinde en çok takip edilen programlar arasında yer aldı.

Bu hafta 18 Mayıs Salı günü saat 21.55’de Medya Ankara, Ankara Masası ve Redaktör Haber web siteleri ve facebook, twitter ve youtube hesaplarından canlı yayınlanacak programın konuğu CHP Ankara İl Başkanı Ali Hikmet Akıllı olacak.

Başkan Akıllı, gazetecilerin Ankara’ya, Ankara Büyükşehir Belediyesi’ne, CHP’li belediyelere ve CHP Ankara il örgütüne yönelik soracağı sorulara açıklık getirecek.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.