CHP Ankara Milletvekili Yıldırım Kaya Medya Ankara, Ankara Masası ve Redaktör Haber ortak canlı yayınına konuk oluyor | Ankara Haber | Medya Ankara

CHP Ankara Milletvekili Yıldırım Kaya Medya Ankara, Ankara Masası ve Redaktör Haber ortak canlı yayınına konuk oluyor

CHP Ankara Milletvekili Yıldırım Kaya Medya Ankara, Ankara Masası ve Redaktör Haber ortak canlı yayınına konuk oluyor
10.06.2021
A+
A-

Ankara’nın en çok takip edilen yerel haber siteleri arasında yer alan Medya Ankara, Ankara Masası ve Redaktör Haber tarafından her hafta ortak canlı yayınla gerçekleştirilen Gündem programı bu hafta CHP Ankara Milletvekili Yıldırım Kaya’yı ağırlıyor.

TBMM’de görev yapan Yıldırım Kaya, Medya Ankara Genel Yayın Yönetmeni Bayram Polat, Ankara Masası Genel Yayın Yönetmeni Gökhan Gökyıldırım ve Redaktör Haber Genel Yayın Yönetmeni İbrahim Gökdemir’in Ankara gündemine dair sorularını cevaplandıracak.

Ankara yerel gündemine dair konuların ilgiyle izlendiği, sosyal medya hesapları ve haber siteleri üzerinden canlı yayınlanan Gündem programında bu hafta yine önemli konular ele alınacak.

Bu hafta 10 Haziran Perşembe günü saat 21.55’de Medya Ankara, Ankara Masası ve Redaktör Haber web siteleri ve facebook, twitter ve youtube hesaplarından canlı yayınlanacak programda CHP Ankara Milletvekili Yıldırım Kaya, gazetecilerin Ankara gündemine yönelik soracağı sorulara açıklık getirecek.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.