CHP Sincan İlçe Başkanlığı esnaf ve vatandaş ziyaretlerine hız verdi | Medya Ankara | Son dakika Ankara haberleri
Ankara son dakika, Ankara haberleri

CHP Sincan İlçe Başkanlığı esnaf ve vatandaş ziyaretlerine hız verdi

CHP Sincan İlçe Başkanlığı esnaf ve vatandaş ziyaretlerine hız verdi

CHP Sincan İlçe Başkanlığı vatandaşların sorunlarını dinlemek üzere gerçekleştirdiği saha çalışmalarına devam ediyor. CHP Sincan İlçe Başkanı Ömer Yılmaz tarafından organize edilen vatandaş ve esnaf ziyaretlerine CHP Parti Meclis Üyesi Av. Umut Akdoğan da eşlik etti. Ziyaretlere ayrıca CHP Sincan İlçe Başkan Yardımcısı Temel Ayaz, Sincan Belediye Meclisi CHP Grup Başkan Vekili Ahmet Yılmaz ve ilçe yöneticileri de katıldı.


“İNSANLARIMIZIN SORUNLARINI DİNLEDİK”


Sincan’ın çeşitli bölgelerinde muhtar, esnaf ve vatandaş ziyaretleri gerçekleştiren CHP Sincan İlçe Başkanı Ömer Yılmaz ziyaretlerle ilgili yaptığı değerlendirmede şu ifadelere yer verdi:

“Mahalle mahalle çalışmalarımız hız kesmeden devam ediyor. Son olarak Yenikent’te vatandaş ve esnafla bir araya geldik. İnsanlarımızın sorunlarını dinledik. Yenikent 29 Ekim Mahallesi Muhtarı Hüseyin Kara, Çoğlu Mahallesi Muhtarı Kemal Güroz, Adalet Mahallesi Muhtarı Fatma Şirin, Menderes Mahallesi Muhtarı Besir Göçer ve Fevzi Çakmak Mahallesi Muhtarı Ali Üstündağ’ı ziyaret ettik. Mahalle muhtarlarımızdan mahallelerimizde yaşanan sorunları dinledik. Tüm muhtarlarımıza Yenikent’te bizlere göstermiş oldukları ilgiden dolayı çok teşekkür ediyoruz. Ziyaretlerimize devam ederek sorunlarla ilgili notlarımızı kaydetmeye ve ilgili mercilere aktarmaya devam edeceğiz.” dedi.

Sorunları ilgili mercilere aktarmak üzere not aldığını belirten CHP İlçe Başkanı Ömer Yılmaz, Sincan’da yaşanan sorunların neler olduğuna dair herhangi bir açıklamada bulunmadı.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.