Evde bakım hizmeti Gölbaşıların hizmetine devam ediyor… | Medya Ankara | Son dakika Ankara haberleri
Ankara son dakika, Ankara haberleri

Evde bakım hizmeti Gölbaşıların hizmetine devam ediyor…

Evde bakım hizmeti Gölbaşıların hizmetine devam ediyor…
21.09.2021
A+
A-

Gölbaşı Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü tarafından verilen Evde Bakım Hizmetleri devam ediyor. Hastaneye gidemeyecek durumda olan ya da bakıma muhtaç vatandaşlar için sunulan hizmet hakkında konuşan Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek “Pansuman, enjeksiyon, tansiyon ölçümü, şeker ölçümü gibi birinci basamak sağlık hizmetleri ihtiyacı olan vatandaşlarımıza ücretsiz olarak veriliyor. Gerek görüldüğü taktirde doktor muayenesi sonucu hasta, sağlık ekipleri gözetiminde en yakın hastaneye nakil ediliyor” açıklamasında bulundu. 

İNSANA DOKUNAN HİZMETLER

Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, temel belediyecilik hizmetlerinin yanı sıra insana doğrudan dokunan hizmetlerin de önemli olduğunu söylerken, Evde Bakım Hizmeti için başvuruda bulunan tüm Gölbaşılılara eşit bir şekilde hizmet verildiğini söyledi. Belediyenin imkânlarının ve kapılarının her zaman vatandaşlara açık olduğunu söyleyen Başkan Şimşek “Evde Bakım hizmetlerimiz ücretsiz. Tüm halkımızın mutlu ve sağlıklı bir şekilde yaşam sürmesi için çalışıyoruz. Salgın ile mücadele ettiğimiz bu günlerde sizlerin sağlığı bizlere emanet dedi.

”SİZ ARAYIN BİZ YANINIZDAYIZ”

 Evde Bakım Hizmeti’nden yaş sınırı olmaksızın tüm vatandaşlar yararlanabileceğini ifade eden Başkan Ramazan Şimşek “Bu hizmetlerimizden yararlanmak isteyen yatağa bakımlı veya hastaneye gidemeyecek durumdaki vatandaşlarımız 0552 993 7878- 0312 485 5430-0312 485 5435  hatlı numaralardan bizlere ulaşabilirler” dedi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.