Medya Ankara Haber Portalı, Ankara Haberleri, Ankara son dakika

Hayalleri gerçek oldu

Hayalleri gerçek oldu
18 Şubat 2020 - 14:01

’da sokakta yaşayan ve sosyal medyada paylaşılan bir videoda söylediği, “Allah şu an beni sınıyor ve bana taşıyamayacağım yükü vermiyor. Benim de evim olacak, düzenim olacak. Buna inanıyorum” sözleriyle bütün Türkiye’nin dikkatini çeken Hasan M. hayallerine kavuştu.

Hasan M. Valiliği’nin destekleriyle tedavisini tamamladı ve yeni iş sahibi oldu. Ankara Valisi , dün, Hasan M.’nin durumuyla ilgili twitter hesabından bir açıklama yaptı. Vali Şahin’in, Hasan M’nin son halini paylaşarak attığı tweette, “Milletimizin gönlünü fetheden kocaman yürekli Hasan M.’i misafir ettik. Tamamlanan tedavisinin ardından bugün işbaşı yapan Hasan’ın da artık, mutlu olduğu bir işi, huzurla yaşayacağı sıcak bir yuvası var. Teşekkürler hayırseverler, Teşekkürler Türkiye” ifadeleri yer aldı.

METRO KAPISINDA YATIYORDU

Sosyal medyada paylaşılan ve tüm Türkiye’nin dikkatini çeken videoda Hasan M., “Allah şu an beni sınıyor ve bana taşıyamayacağım yükü vermiyor. Genelde metronun kapısının dibinde yatıyorum. Gece 1’de kapanıyor, yere karton seriyorum, havalandırma sıcak üflediği için orada yaşıyorum ben. Ama Allah insana taşıyamayacağı yükü vermez. Benim de evim olacak, düzenim olacak… Buna inanıyorum” demişti. Söz konusu videonun yüz binlerce paylaşım almasından sonra Ankara Valiliği de harekete geçmiş, Vali Vasip Şahin, “Gönlü zengin, yüreği kocaman Hasan’a ulaştık” açıklamasını yapmıştı.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

tasarım & uygulama www.maverareklam.com.tr