İYİ Partili Kadınlardan Öğretmen Ankara Milletvekili İbrahim Halil Oral'a sürpriz | Medya Ankara | Son dakika Ankara haberleri
Ankara son dakika, Ankara haberleri

İYİ Partili Kadınlardan Öğretmen Ankara Milletvekili İbrahim Halil Oral’a sürpriz

İYİ Partili Kadınlardan Öğretmen Ankara Milletvekili İbrahim Halil Oral’a sürpriz
24.11.2021
A+
A-

İYİ Parti Ankara İl Kadın Politikaları Başkanlığı, öğretmen kökenli olan İYİ Parti Ankara Milletvekili İbrahim Halil Oral’a öğretmenler günü sürprizi yaptı.

İYİ Partili kadınlar, öğretmen milletvekili İbrahim Halil Oral’ı, ortaokul öğretmeni Çiğdem Marangoz ile İYİ Parti Ankara İl Başkanlığı’nda buluşturdu.

İYİ Parti Ankara İl Başkanı Yetkin Öztürk’ün de katıldığı programda Ankara Milletvekili İbrahim Halil Oral ve onun öğretmeni Çiğdem Marangoz için öğretmenler günü kutlama programı gerçekleştirdiler.

Konu hakkında sosyal medya hesabından değerlendirmede bulunan İYİ Parti Ankara Milletvekili İbrahim Halil Oral şu ifadelere yer verdi:

#ÖğretmenlerGünü’nde Ankara İl Kadın Politikaları Başkanlığımız çok duygulanmama sebep bir sürpriz yaptı. Ortaokuldan öğretmenim Çiğdem Marangoz ile yıllar sonra bir araya gelmeme vesile oldular. Öğretmenlik mesleğinin güzelliğini bir kez daha tatmamı sağladılar. Varolsunlar! Bu vesileyle tekraren bütün öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutluyor, Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü rahmet ve minnetle anıyorum.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.