Kent&Başkan Ödülleri Oylamaları Başladı | Medya Ankara | Son dakika Ankara haberleri
Ankara son dakika, Ankara haberleri

Kent&Başkan Ödülleri Oylamaları Başladı

Kent&Başkan Ödülleri Oylamaları Başladı
05.08.2021
A+
A-

Kent&Başkan Dergisi tüm Türkiye‘yi kapsayan belediye projeleriyle aday olduğu oylama ile belediye başkanlarını belirliyor. Kent&Başkan Dergisi tarafından ikincisi gerçekleştirilecek olan Kent&Başkan Ödülleri için oylamalar başlatıldı. Online olarak gerçekleştirilen oylamaya www.kentvebaskan.com.tr adresi üzerinden katılabilecek. Başlatılan oylama ve gerçekleştirilecek organizasyon ile ilgili bilgiler veren Kent&Başkan Dergisi Genel Yayın yönetmeni Okan GEÇGEL, şu sözleri dile getirdi…

“Türkiye’nin her köşesinde önemli projelere imza atan başarılı belediye başkanlarımızı vatandaşların oylarıyla belirliyoruz. Gerçekleştirdikleri özgün projelerle şehirlerinin gelişmesine katkı sağlayan, kentine ve kent insanının yaşamına değer katan belediye başkanlarını takdir ve teşvik etme noktasında gerçekleştirdiğimiz Türkiye’nin en prestijli yerel yönetim ödülü olan Kent&Başkan Ödülleri sahiplerini bulacak. Küresel salgın haline gelen Covid-19 nedeni ile yaşadığımız bu zor süreçte görevlerinin başında, sahada olan belediye başkanları ve ekiplerinin kentleri için ortaya koyduğu özverili çalışmaları takdir ve teşvik etmek noktasında da ayrı bir öneme sahip olan Kent&Başkan Ödülleri ile projelerimiz yarışacak, Kentlerimiz ve Başkanlarımız kazanacak. Çevre yönetiminden kültür yaşamına, spordan eğitime, kent içi ulaşımdan kentsel dönüşüme kadar birçok hizmet dalında gerçekleşen ve gerçekleşmekte olan projeleri yine vatandaşlarımız oylayacak. Elbette kentlerimizin nüfuslarını da göz önünde bulundurarak vatandaştan yüksek oy alan projelerimiz öne çıkacak ve bu projelerin mimarları olan belediye başkanlarımıza Kent&Başkan Ödülleri’ni takdim edeceğiz. açıklamalarında bulundu.

Oylamanın 1 Eylül 2021 tarihinde son bulacak. Oylamanın sonrasında Gerçekleştirilecek ödül töreni ile ödül almaya hak kazanan belediye başkanlarına ödülleri takdim edilecek.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.