Köse, projelerimizin yüzde sekseninin gerçekleştirdik | Medya Ankara | Son dakika Ankara haberleri
Ankara son dakika, Ankara haberleri

Köse, projelerimizin yüzde sekseninin gerçekleştirdik

Köse, projelerimizin yüzde sekseninin gerçekleştirdik

Mamak Belediye Başkanı Murat Köse, Mamak’ta gerçekleştirdiği projelerin tanıtımı öncesi basın mensupları ile bir araya geldi. Üreğil Millet Bahçesi’nde gerçekleşen toplantıda görevde oldukları 2.5 yıl boyunca Mamak’ta yapılan projeler hakkında açıklamalarda bulunan Köse, 20 Ekim Çarşamba günü (yarın) yapacağı toplantının ana başlıklarını basın mensupları ile paylaştı. Mamak Halkı’nın görevi tevdi ettiği günden itibaren her dakika her saniye bu sorumluluğu hissederek çalıştıklarını ifade eden Mamak Belediye Başkanı Murat Köse, “Bunu bir emanet olarak gördük ve o günden itibaren gecemizi gündüzümüze kattık. Görev süremizin yarısına geldiğimiz bu günlerde projelerimizin neredeyse yüzde sekseninin gerçekleştirmiş olmanın huzuru içerisindeyiz” dedi.

Daha güzel bir Mamak için çalışıyoruz

Yenilikçi, dinamik bir yönetim anlayışıyla Mamak’a değer katan onlarca projeler ürettiklerini ve bu projeleri vakit kaybetmeden hayata geçirdiklerini ifade eden Mamak Belediye Başkanı Murat Köse, “İnsana en güzel hizmetler sunmayı önceliği haline getiren bir perspektif ile ve bu amaçla modern yaşam alanlarıyla, doğa ile iç içe olan ekolojik projeleriyle, kültür merkezleriyle,  mahalle konakları, sosyal tesis ve kütüphaneleriyle, oyun parkları ve yeşil alanlarıyla çocukların gençlerin ve her yaştan insanların buluştuğu vakitlerini değerlendirdiği, kendini geliştirdiği, meslek öğrendiği, kaliteli güzel mekanlarıyla ilçemizi donatarak şehrin imkanlarından herkesin faydalandığı daha güzel bir Mamak için çalışıyoruz” dedi.

Eserlerimizle hem geleneklerimizi hem de değerlerimizi yaşatıyoruz

İki buçuk yıl önce ne söz verildiyse hepsini yaptıklarını ve yapmaya da devam ettiklerini kaydeden Başkan Köse, “ ‘Mamak Daha Güzel Olacak’ diyerek çıktığımız bu yolculukta Mamak’ımızı adeta şantiyeye çevirdik. Bir taraftan inşaatlar devam ediyor, bir taraftan da eserlerimiz tamamlandıkça tören dahi yapmadan hizmet vermeye başlıyor. Diğer taraftan da sosyal kültürel projelerimizi bir bir hayata geçiriyoruz. Bilim ve sanat merkezlerimiz, aile merkezlerimiz, mahalle konaklarımız ardı ardına yükseliyor. Tam bir sosyal belediyecilik örneği olan millet kıraathanelerimiz hizmet vermeye başladı. Her ay eklenen yeni tesislerimizle, her yaştan hemşerilerimizi ve özellikle gençlerimizi, büyüklerimizi mutlu etmeye çalışıyoruz. Eserlerimizle hem geleneklerimizi hem de değerlerimizi yaşatıyoruz” dedi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.