Melih Gökçek'in "Mansur Yavaş destekçisi" yakıştırmasına "Medya Ankara"dan tepki! | Medya Ankara | Son dakika Ankara haberleri
Ankara son dakika, Ankara haberleri

Melih Gökçek’in “Mansur Yavaş destekçisi” yakıştırmasına “Medya Ankara”dan tepki!

Melih Gökçek’in “Mansur Yavaş destekçisi” yakıştırmasına “Medya Ankara”dan tepki!
19.10.2021
A+
A-

Önceki dönem Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. İ. Melih Gökçek’in sosyal medya hesabından “Medya Ankara” ismimizi kullanarak yaptığı paylaşıma istinaden kamuoyu açıklamamızdır.

Medya Ankara Haber Portalı olarak www.medyaankara.com web sitemizde ve tüm dijital mecralardaki sosyal medya hesaplarımızda Ankara’nın 25 ilçesine ve tüm seçmen kitlelerine hitap eden ilkeli bir yayın politikası ile yaptığımız yayınlarla Ankaralı vatandaşlarımızın ve taraflı tarafsız birçok kesimin takdirini kazanmaya devam ediyoruz.

Ankara’ya değer katan ve kent kültürünün gelişmesine katkı sağlayan yayınlarımızın yanı sıra, gece gündüz demeden vatandaşlarımızı doğru, güvenilir ve tarafsız bilgi ile buluşturmanın gayreti ile büyük fedakarlıklarla kamusal bir hizmet veriyoruz.

Ankara’nın en çok takip edilen, en güncel ve en güvenilir haber siteleri arasında yer alan “Medya Ankara” marka tescil belgesine sahip olmanın yanı sıra yerel medyada yaptığı başarılı işlerle ve duruşu ile de Ankara’nın saygın markaları arasında yer almaktadır.

Biz işimizi severek yapıyoruz, siyasi parti ayrımı gözetmeksizin tüm çalışmaları yakından takip ediyor, sokak röportajlarımızla, özel röportajlarımızla adeta an be an Ankara’nın nabzını tutuyoruz.

Başkent Ankara’da yerel medya kuruluşları can çekişirken, zorluklara aldırmadan Ankara’nın yerel aktörlerine, belediye başkanlarına, milletvekillerine, parti temsilcilerine, bürokratlarına, sivil toplum, iş, sanat ve spor dünyasından isimlere mikrofon uzatarak Ankaralılarla buluşturan, vatandaşların sesini duyuran “Medya Ankara”yı tüm imkansızlıklara rağmen ayakta tutmaya, sürdürülebilir kılmaya çalışırken, desteklenmek yerine zaman zaman önümüze çıkan engeller canımızı sıksa da azmimizi daha da arttırmaktadır.

Hal böyle iken, Önceki dönem Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. İ. Melih Gökçek’in sosyal medya hesabından “MANSUR YAVAŞ’IN DESTEKÇİSİ “MEDYA ANKARA” MANSUR’U SORMUŞ.” Başlığıyla yayınladığı içerikteki yakıştırmayı reddediyor, hiç kimsenin destekçisi olmadığımızı, yalnızca severek yaptığımız gazetecilik mesleğini en iyi şekilde yapmanın gayreti içerisinde olduğumuzu özellikle vurguluyoruz.

Sayın Gökçek’i yeni bir boyut kazandırdığımız yerel basında yaptığımız doğru işlere şeffaf bir gözle bakarak hakkı sahibine teslim etmek üzere “Medya Ankara”yı daha yakından takip etmeye davet ediyoruz.

Bayram Polat
Medya Ankara Genel Yayın Yönetmeni

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.