Murat Kandazoğlu yeniden Ankara Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı seçildi | Medya Ankara | Son dakika Ankara haberleri

Murat Kandazoğlu yeniden Ankara Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı seçildi

Murat Kandazoğlu yeniden Ankara Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı seçildi
06.07.2021
A+
A-

Ankara Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu 21. Olağan Genel Kurulu 05 Temmuz 2021 Pazartesi günü saat 13:00’da Yenimahalle Nazım Hikmet Kongre ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Ankara Amatör Spor Kulüpleri Başkanı Murat Kandazoğlu ve Pursaklar Belediyespor Kulübü Başkanı Halil Turhan’ın 2 aday şeklinde yarıştığı genel kurulda Murat Kandazoğlu delegelerin oyu ile yeniden başkan seçildi.

Ankara Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Murat Kandazoğlu 390 oy ile güven tazeledi.

Kongre sonrası sosyal medya hesabından açıklama yayımlayan Ankara Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Murat Kandazoğlu şu ifadelere yer verdi:

TEŞEKKÜRLER…

Ankara Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Olağan genel kurulunu bugün gerçekleştirdik. Genel kurul sonrasında 390 delegemizin oyu ile yeniden başkanlığa seçildim. İlk günkü heyecan,şevk ve azim ile federasyonumuza faydalı olmak için çalışmaya devam edeceğiz. Bu seçim süreci gerçekten çok yorucu geçti. Ama her zaman söylediğim gibi benim için öncelik kulüplerimizin sıkıntılarını gidermek. Öncelikle genel kurulumuza katılan tüm delegelere teşekkür ediyorum. Belki de Federasyonumuzun bu güne kadar yapılan en geniş katılımlı kongresi oldu. Ben sadece bana oy verenlerin değil, vermeyenlerin de başkanıyım. Bugünden itibaren yine Amatör Spor kulüpleri için çalışmaya devam edeceğiz. Gün tüm kırgınlıkları, gerginlikleri bir kenara bırakıp Ankara amatör sporu için kenetlenme günüdür. Ben bir kez daha Ankara’nın dört bir yanından gelip genel kurulumuza katılan ve son derece, demokratik bir şekilde kongremizin yapılmasını sağlayan tüm delegelerimize teşekkür ediyorum. Hepinizden Allah razı olsun…🙏

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.