Sincan Belediyesinden Vatandaşa Sıcak Çorba İkramı | Medya Ankara | Son dakika Ankara haberleri
Ankara son dakika, Ankara haberleri

Sincan Belediyesinden Vatandaşa Sıcak Çorba İkramı

Sincan Belediyesinden Vatandaşa Sıcak Çorba İkramı
21.09.2021
A+
A-

Sincan’da pandemi nedeniyle ara verilen çorba ikramı hizmeti yeniden başladı. Sabahın erken saatlerinde işe ve ya okula gitmek için yola koyulan vatandaşlar ve öğrenciler sıcak çorba ile kahvaltı yapabiliyor. Vatandaşlar hizmetten son derece memnun.

Sincan Belediyesi ilçede vatandaşa çorba ikramına devam ediyor. Pandemi nedeniyle ara verilen sıcak çorba dağıtımı hizmeti yeniden başladı.

Özellikle sabahın erken saatlerinde işe ve ya okullarına gitmek için yola çıkan vatandaşlar sıcak çorba ile kahvaltı imkanı bulabiliyor. Son derece hijyenik ortamda Sincan Belediyesi aşevinde pişirilen çorbalar, tek kullanımlık bardaklarda vatandaşa ücretsiz bir şekilde sıcak sıcak ekmeğiyle birlikte ikram ediliyor.

Hafta içi her sabah 07.00 ile 08.30 saatleri arasında gerçekleşen çorba ikramları; Sincan Tren Garı, Sincan Dr. Nafiz Körez Devlet Hastanesi’nin Fatih ve 12. Cadde Poliklinikleri önü, Sincan Belediyesi Yenikent Ek Hizmet Binası önündeki otobüs durağı ve Lale Meydanı’ndaki Güngörmüşler Konağı önünde yapılıyor.

Vatandaşlar çorba ikramından oldukça memnun… Sabah çorbalarını alan vatandaşlar hizmetten duydukları memnuniyetlerini dile getirerek Sincan Belediyesi’ne teşekkür etti.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.