Sincan’da yeni dönem kurs kayıtları alınmaya başladı | Medya Ankara | Son dakika Ankara haberleri

Sincan’da yeni dönem kurs kayıtları alınmaya başladı

Sincan’da yeni dönem kurs kayıtları alınmaya başladı
23.06.2021
A+
A-

Sincan Belediyesi kurslara kaldığı yerden devam ediyor. Pandemi nedeniyle ara verilen kurslar yeniden başlıyor. Başvurular “http://kulturbasvuru.sincan.bel.tr” internet adresinden alınmaya başlandı.

Sincan’ı sanatın ve kültürün merkezi yapmak için çok sayıda projeyi hayata geçiren Sincan Belediyesi, kişisel gelişime yönelik etkinliklere devam ediyor.

Pandemi nedeniyle etkinlikler dijital ortama taşındı ve binlerce kişi bu etkinliklere evinde katılma fırsatı yakaladı. Dijital ortamda etkinliklere her gün yenileri eklenirken, pandemi nedeniyle ara verilen kurslar da kaldığı yerden devam edecek.

KURSLARA KATILIM ÜCRETSİZ

Vatandaşlar İngilizce, robotik kodlama, işaret dili, tekvando, filografi, badminton, tiyatro gibi birçok branşta kurslara katılarak kişisel gelişimine katkı sağlayabilir.

Başvurular “http://kulturbasvuru.sincan.bel.tr” internet adresinden alınıyor. Vatandaşlar açılmasını istedikleri kursları da bu link üzerinden talep edebilir. Başvuru yeter sayısına göre istenilen kurslar eğitime başlayacak.

Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan, salgın nedeniyle ara verilen kursların normalleşmeyle birlikte yeniden açılacağını duyurdu. Başvuruların başladığını ifade eden Başkan Ercan, Sincanlıları ücretsiz kurslardan faydalanmaya davet etti.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.