SMA hastası Ömer Alp'e destek için Pursaklar'da kermes düzenleniyor | Medya Ankara | Son dakika Ankara haberleri
Ankara son dakika, Ankara haberleri

SMA hastası Ömer Alp’e destek için Pursaklar’da kermes düzenleniyor

SMA hastası Ömer Alp’e destek için Pursaklar’da kermes düzenleniyor
06.11.2021
A+
A-

Çankırı’da yaşayan 2 yaşındaki SMA hastası Ömer Alp Kader’in yurt dışında tedavi olabilmesi için gerekli olan ücretin toplanılabilmesi gerçekleştirilen yardım kampanyası devam ediyor.

Çankırı Valiliği’nin onanıyla açılan banka hesabında tedavi için gerekli tutarın toplanılabilmesi için Ömer Alp Kader’in ailesi ve destek veren vatandaşların Ömer Alp’in instagram sosyal medya hesabından gerçekleştirdikleri canlı yayınlar her akşam devam ediyor.

Diğer taraftan da Ömer Alp’e destek için düzenlenen kermesler ile tedavi için gerekli ücretin toparlanılabilmesi için büyük bir mücadele veriliyor.

Geçtiğimiz haftalarda Çankırı’da gerçekleştirilen kermesin ardından şimdi de Ankara’nın Pursaklar ilçesinde Ömer Alp’e destek kermesi düzenleniyor.

7 Kasım Pazar Günü Pursaklar Belediyesi Salı Pazarı alanında düzenlenecek kermes ile hayırsever vatandaşlar bir nebze de olsa Ömer Alp’in tedavisi için katkı sağlayacaklar.

Kermese katılamayacak vatandaşların da Ömer Alp’in Valilik onaylı ve Valilik gözetimindeki banka hesaplarına ödeme yaparak destek olmaları, bu imkanları da yoksa cep telefonları üzerinden sms göndererek katkı sağlamaları büyük önem arz ediyor.

TURKCELL, TÜRK TELEKOM, PTTCELL ve BİMCELL SMS:
ÖMERALP yazıp 2667’ye göndererek 20 TL bağış yapabilirsiniz.

VALİLİK İZİNLİ IBAN
TR60 0001 2009 6460 0001 0811 30
Halkbank
Alıcı: Emine Kader
Açıklama: Ömer Alp yaşasın

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.