Ülkü Ocakları Ankara İl Başkanı Abdullah Yüksel'in katılımıyla kırtasiye malzemesi dağıtıldı | Medya Ankara | Son dakika Ankara haberleri
Ankara son dakika, Ankara haberleri

Ülkü Ocakları Ankara İl Başkanı Abdullah Yüksel’in katılımıyla kırtasiye malzemesi dağıtıldı

Ülkü Ocakları Ankara İl Başkanı Abdullah Yüksel’in katılımıyla kırtasiye malzemesi dağıtıldı

Abdullah Yüksel, çocuklara kırtasiye malzemesi dağıtıldı.

Ülkü Ocakları Ankara İl Başkanlığı ve Ülkü Ocakları Pursaklar İlçe Başkanlığı, Ülkü Ocakları Kahramankazan ilçe Başkanlığı, Ülkü Ocakları Etimesgut İlçe Başkanlığı ve Ülkü Ocakları Beypazarı İlçe Başkanlığı tarafından tespit edilen ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarına Ülkü Ocakları Ankara İl Başkanı Abdullah Yüksel’in katılımıyla kırtasiye malzemesi dağıtıldı.

Covid-19 kapsamı boyunca düzenli olarak yapılan sosyal yardımlarda çocuklar da unutulmadı. Pandemi tedbirleri kapsamında tam kapanma sürecinde evlerinde uzaktan eğitim alan çocukları sevindirmeyi ihmal etmeyen Ülkü Ocakları Ankara İl Başkanı Abdullah Yüksel, okulların uzaktan eğitim ile devam etmesi ve birçok okul ihtiyacını karşılayamayan ailelere kırtasiye malzemesi dağıttı. Koronavirüs nedeniyle okullarından ve arkadaşlarından ayrılmak zorunda kalan çocuklara sürpriz yaparak kapı kapı dolaşıp kalem,defter,kitap v.b. eşyaları ulaştıran Abdullah Yüksel,  çocukların mutluluğu için her zaman çalışmaya devam edeceklerini söyledi. 

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Ülkü Ocakları Ankara İl Başkanı YÜKSEL, “Covid-19 kalmasımı boyunca ihtiyaç sahibi çocuklarımızı tespit etmek için itinalı bir çalışma gerçekleştirdik. Geleceğimize yön verecek, geleceğimizin teminatı çocuklarımızın uzaktan eğitim gördükleri bu zorlu dönemde yüzlerini güldürebildiysek ne mutlu bize” dedi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.