Çamlıdere Belediye Başkanı Ramazan Ayı Mesajı | Medya Ankara | Son dakika Ankara haberleri
Ankara son dakika, Ankara haberleri

Çamlıdere Belediye Başkanı Ramazan Ayı Mesajı

Çamlıdere Belediye Başkanı Ramazan Ayı Mesajı
24.04.2020
A+
A-

Bugün 24 Nisan Ramazan’ın İlk Günü

Bugün 24 Nisan 2020 Ramazan ayının ilk günü, birçok belediye başkanı Ramazan Ayını kutladı. Çamlıdere Belediye Başkanı Hazım Caner Can’da bir mesaj yayımladı.

Çamlıdere Belediye Başkanı Can’ın Mesajı:

Ramazan ayı, nefsi terbiye etmenin yanı sıra, yardımlaşma ve dayanışma ayıdır. Bu ayda tüm Müslümanların en yakınından başlayarak komşu ve akrabalarını gözetmeleri, yoksul ve garibanlara yardımcı olmaları, onlarla sofralarını paylaşmaları büyük önem arz etmektedir. Bu ayda, kırgınlıkları, küskünlükleri bir kenara bırakarak herkesle kucaklaşmalı, hoşgörü, birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularımızı daha da güçlendirmeliyiz.

Toplum olarak yardımlaşma ve dayanışma duygularının güçlendiği mübarek Ramazan ayında, İslam coğrafyasında yaşanan acıların ve zulümlerin son bulmasını, ülkemizi ve dünyayı saran korona virüsün sona ermesini Yüce Allah’tan niyaz ediyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle başta Çamlıdereli hemşehrilerim olmak üzere ülkemiz ve bütün İslam aleminin Ramazan-ı Şerifini kutlar, bu mübarek ayın tüm insanlığa barış, huzur ve hoşgörü getirmesini temenni ederim.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.