Faik Özcan'dan Gürpınar'a Doğalgaz müjdesi | Ankara Haber | Medya Ankara

Faik Özcan’dan Gürpınar’a Doğalgaz müjdesi

Faik Özcan’dan Gürpınar’a Doğalgaz müjdesi
30.04.2021
A+
A-

Çankırı’nın Şabanözü ilçesinde pandemi şartlarına rağmen çalışmalar hız kesmeden devam ediyor. Belediye çalışmaları açısından Çankırı’nın gözde ilçeleri arasında yer alan Şabanözü’nde son müjde Başkan Faik Özcan tarafından geldi.

Şabanözü Belediye Başkanı Faik Özcan geçtiğimiz günlerde Seyir Terası ve çevre düzenlemesi çalışmalarını, Karaören Mahallesi’ndeki altyapı çalışmalarını, Gümerdiğin Mahallesi’ndeki ağaçlandırma çalışmalarını ve kent meydanı çalışmalarını sosyal medya hesabından paylaşarak, çalışmalar hakkında bilgi vermişti.

Belediye çalışma sahası açısından Çankırı’nın en geniş alanına sahip olan Şabanözü Belediyesi buna rağmen ilçenin dört bir tarafına en iyi şekilde hizmet götürmeye devam ediyor.

Şabanözü’nde yatırımlara devam eden işletmeler ve istihdam kaynakları ile işsizliğin sıfırlandığı ilçede, konut ihtiyacının karşılanması için Şabanözü Belediyesi ve TOKİ ile işbirliği ile yeni projelere devam ediliyor.

Şabanözü Belediye Başkanı Faik Özcan sosyal medya hesabından her geçen gün yeni bir yatırım ve çalışma paylaşırken pandeminin olumsuz etkilerine adeta meydan okuyor.

Başkan Özcan son paylaşımında Gürpınar Mahallesi’ne doğalgaz müjdesi verirken, tesisatın mahalle içine ulaştırılması için başlayacak çalışmaları yerinde inceledi.

Şabanözü Belediye Başkanı Faik Özcan mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Söz verdiğimiz gibi
Kargaz firması ile işbirliği halinde Gürpınar Mahallemizi doğalgaz ile buluşturuyoruz. Mahallemize hayırlı olsun. Komşularımızın sağlığı ve rahatı için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Desteklerinden dolayı Grup Başkanvekilimiz Sn. Muhammet Emin Akbaşoğlu ve Milletvekilimiz Sn. Salim Çivitcioğlu’na teşekkür ediyorum.”

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.