Serdar Ekşi Kimdir? Sedat Peker'in Görüştüğü Serdar Ekşi Nereli? Erdoğan'ın damadı mı? | Medya Ankara | Son dakika Ankara haberleri
Ankara son dakika, Ankara haberleri

Serdar Ekşi Kimdir? Sedat Peker’in Görüştüğü Serdar Ekşi Nereli? Erdoğan’ın damadı mı?

Serdar Ekşi Kimdir? Sedat Peker’in Görüştüğü Serdar Ekşi Nereli? Erdoğan’ın damadı mı?

Serdar Ekşi Kimdir? Sedat Peker’in Görüştüğü Ekşi Nereli? Erdoğan’ın akrabası mı? Erdoğan ile Serdar Ekşi’nin bağlantısı nedir?

Sedat Peker’in yayınladığı son videoda görüntülü konuştuğu Serdar Ekşi, ”City Ambulans Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Ekşioğlu Türkmendağı’na lojistik destek malzemeleri gönderdi.

Yardımlar paketlendikten sonra TIR’lar ile gönderildiği basına yansımış.” 
  Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yeğeni ile evli olan Serdar Ekşi LazOil Enerji şirketinin sahibi olarak görülüyor.


 Sedat Peker Twitter hesabından paylaştığı videoda şu ifadeler yer verdi. 
 Sayın Cumhurbaşkanımız Tayyip abinin yeğeninin kocası Lazoil petrol dağıtım şirketinin sahibi serdar ekşi’nin karakolda milletvekilinin dövülme hadisesinin ve Suriye’ye giden askeri malzemelerle ilgili yaptığım telefon görüşmesi. serdar ekşi ne demiştim… Dik duracağız. Sen benle görüşüp sonrasında aleyhimde yapılan çalışmalara ortaklık ettin. Yaptığın her şeyi biliyorum, görüşeceğiz. Biz hepimiz aileyiz her suçta beraberiz


  Yayınladığı videolar ile Türkiye gündeminin merkezine oturan Sedat Peker yeni bir video paylaştı. Videoda Sedat Peker ile Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yeğeninin eşi Serdar Ekşi’nin görüşmesi yer alıyor.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.