Tiktok Türkiye'de büyürken, dünyada 1 milyar kullanıcıya erişti | Medya Ankara | Son dakika Ankara haberleri
Ankara son dakika, Ankara haberleri

Tiktok Türkiye’de büyürken, dünyada 1 milyar kullanıcıya erişti

Tiktok Türkiye’de büyürken, dünyada 1 milyar kullanıcıya erişti
27.09.2021
A+
A-

Sosyal içerik platformu Tiktok’un kullanıcı sayısı dünya çapında 1 milyar kullanıcıya erişti. Tiktok Türkiye’de de kullanıcı sayısını her geçen gün arttırmaya devam ediyor.

Tiktok kullanıcı sayısı hakkında açıklama yapan firma mesajında şu ifadelere yer verdi:

1 milyar kez teşekkürler!

TikTok olarak misyonumuz yaratıcılığa ilham vermek ve eğlendirmek. Bugün bu misyonu ve topluluğumuzun dünya çapında 1 milyardan fazla insana ulaşmasını kutluyoruz. Artık aylık 1 milyardan fazla kullanıcı eğlenerek öğrenmek ve yeni şeyler keşfetmek için TikTok’a geliyor. Ailelere, küçük işletmelere ve birer yıldız haline gelen içerik üreticilerimize ev sahipliği yapmaktan onur duyuyoruz.

İçerik üreticilerimizin yaratıcılığı ve özgünlüğü sayesinde TikTok, dünyanın dört bir yanındaki insanlar için günlük yaşamlarının bir parçası haline geldi. Küresel topluluğumuz, farklı jenerasyonlardan milyonlarca insana ulaşma kabiliyetiyle dikkate değer durumda. Müzikten yemeğe, güzellik ve modadan kültür ve sanata bütün içerikler TikTok’ta yer alıyor.

İster Singapur’da, ister São Paolo, Stockholm veya Seattle’da olun bize ilham veren içerik üreticilerini, albümleriyle listeleri alt üst eden sanatçıları, sevdiğimiz ürünleri keşfetmemizi sağlayan markaları, bizi güldüren ve dans ettiren herkesi kutluyoruz.

Yolculuğumuzu özel kıldığınız için size teşekkür ederiz.”

TikTok Hakkında

TikTok önde gelen kısa video uygulamasıdır. İnsanların hayatlarına ilham vermeyi ve zenginleştirmeyi misyon edinen TikTok, dünya üzerindeki herkesin videolar aracılığıyla tutkularını paylaşabilmesi ve yaratıcılığını ortaya çıkarabilmesine uygun pozitif bir uygulama deneyimi sunar. TikTok’un Los Angeles, New York, Londra, Paris, Berlin, Dubai, Mumbai, Singapur, Jakarta, Seoul ve Tokyo’da global ofisleri mevcuttur.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.