gelinim mutfakta bugün kim kazandı- kim birinci oldu

Gelinim Mutfakta puan durumu tablosu 23 Mart 2022 Çarşamba kim birinci, çeyrek altını kim kazandı? Haftalık puan tablosu? Kim çeyrek altınları aldı, haftalık puan durumu tablosu ne? Gelinim Mutfakta  23 Mart 2022 Çarşamba günkü bölümünde kim birinci oldu, en yüksek puanı hangi gelin aldı. Haftanın ilk gününde kimin birinci olup çeyrek altını kazandığı merak ediliyor. Gelin ve kaynanaların kıyasıya mücadelesine sahne olan Gelinim Mutfakta puan durumu, bugün kim birinci oldu, çeyrek altını kim kaz

Gelinim Mutfakta puan durumu tablosu 23 Mart 2022 Çarşamba kim birinci, çeyrek altını kim kazandı? Haftalık puan tablosu? Kim çeyrek altınları aldı, haftalık puan durumu tablosu ne? Gelinim Mutfakta  23 Mart 2022 Çarşamba günkü bölümünde kim birinci oldu, en yüksek puanı hangi gelin aldı. Haftanın ilk gününde kimin birinci olup çeyrek altını kazandığı merak ediliyor. Gelin ve kaynanaların kıyasıya mücadelesine sahne olan Gelinim Mutfakta puan durumu, bugün kim birinci oldu, çeyrek altını kim kazandı? altın bilezikleri kim kazandı, kim elendi? Çeyrek altını bugün kim aldı? En çok çeyrek hangi gelinde? Miyase, Yeşim, Hasret ve Deniz'in yarıştığı Gelinim Mutfakta puan durumu tablosu 23 Mart Çarşamba kim birinci, çeyrek altını kim kazandı?

GELİNİM MUTFAKTA 23 MART KİM BİRİNCİ OLDU, PUANLARI?
Gelinim Mutfakta 23 Mart Çarşamba günü haftanın ortasına gelindi. Haftanın son gününe iki gün kala yarışmacılar ellerinden geleni yaparken, elenme potasına düşmek istemeyenler daha çok gayret ederek kayınvalidelerine kendilerini bulmalarını sağladı. Yarışmada bugün bir kez daha gelinler ile kayınvalideler arasında atışmalar yaşandı. "Yelpaze Patates" yemeği yapan gelinler, kendi kayınvalidelerinin kendilerini bulmaları için gerekli olan tüyolara da uymaya çalıştı. Bugün gelinini bulan Nurten hanım gözyaşlarını tutamadı. Yarışmanın bugünkü bölümünde bazı kayınvalideler gelinlerini bulurken, bazıları da bulamadı. Peki, bugün kim kazandı, kim kaybetti, çeyrek altın kimin oldu?

Gelinim Mutfakta 23 Mart Çarşamba günkü puanlar şöyle:

Miyase 20 puan

Hasret 17 puan

Yeşim 9 puan

Fulya 6 puan

Yarışmanın bugünkü bölümünde de yine Miyase arkadaşlarına fark atarak birinci oldu. Hafta boyunca çeyrek altınları toplayan Miyase bugünkü altını da kimseye kaptırmadı. Çeyrek altını bugün kazanan gelin bir kez daha Miyase oldu. Yarışmanın bugünkü bölümünde en heyecanlı kısım Miyase'nin kayınvalidesinin kendi gelinini bulamadığı anlar oldu. Ancak buna rağmen çeyrek altını kazanan o oldu.

Detaylar Ekleniyor...

GELİNİM MUTFAKTA 22 MART PUAN DURUMU KİM BİRİNCİ?
Gelinim Mutfakta 22 Mart Salı günü bir kez daha kıyasıya mücadele yaşandı. Ancak yarışmaya yeni katılan Fulya gelin, diğer gelinlerin gözünü korkutmaya başladı. Yarışmanın ilk gününden yüksek puan almaya başlayan Fulya ikinci gün de yüksek puan aldı. Yarışmanın bugünkü bölümünde Fulya gelin diğer gelinlerle mücadelesinde iddialı olduğunu ortaya koydu. Bakalım bu haftanın kazananı kim olacak, yeni gelen gelin kalabilecek mi?

Gelinim Mutfakta 22 Mart Salı günkü puanlar şöyle: 

Miyase 18 puan

Hasret 16 puan

Yeşim 16 puan (Eksi 2) 14 puan

Fulya 9 puan (Eksi 4) 5 puan

Yarışmanın bugünkü bölümünde çeyrek altını kazanan gelin bir kez daha Miyase oldu. Miyase dün 18, bugün ise 25 puan alarak bir kez daha arkadaşlarına büyük fark attı. 

Fulya gelin bugün iki ayrı hata nedeniyle eksi 4 puan ceza aldı.

Yeşim de eksi 2 puan ceza aldı.

Detaylar Ekleniyor...

GELİNİM MUTFAKTA 21 MART PUAN DURUMU, KİM KAZANDI?
Gelinim Mutfakta 21 Mart Pazartesi günü yeni haftanın ilk gününde yeni yarışmacılarında katılımıyla ekrana geldi. Fulya ve Senem hanımın katıldığı yarışmanın bugünkü bölümünde avantaj sağlamaya çalışan gelinler elinden geleni yapmaya çalıştı. Yeni yarışmacının iddialı şekilde yarışmaya dahil olması diğer gelinleri korkutsa da eski kurt sayılan mevcut gelinler yeni geline pabuç bırakacağı benzemiyor. Gelinler bugün " medyaankara.com/haberleri/tavuk" class="tag-link" title=" Son dakika tavuk haberleri" target="_blank">Tavuk But" yemeği yaptılar. Peki, yarışmanın bugünkü bölümünde ne oldu, kim çeyrek altını kazandı?

Gelinim Mutfakta 21 Mart Pazartesi puanları:

Miyase 24 puan

Hasret 12 puan

Fulya 10 puan

Yeşim 10 puan

Yarışmanın bugünkü bölümünde Miyase büyük puan farkıyla birinci olarak birinci oldu. Birinciliği kazanan Miyase, çeyrek altının da sahibi oldu. Miyase toplamda 24 puan alırken, en yakın rakibi Hasret 12 puanda kaldı. Yeşim ve Fulya ise bugün 10'ar puan alarak sonuncu oldular. 

Detaylar Ekleniyor...

GELİNİM MUTFAKTA 18 MART KİM KAZANDI, KİM ELENDİ?
Gelinim Mutfakta 18 Mart Cuma günü itibariyle haftalık muhasebenin yapılma vakti geldi. Hafta boyunca en yüksek puanları alan gelin bugün gülecek, en düşük puanları alan gelin ise maalesef üzülerek mutfaktan ayrılacak. Gelinlerin ve kayınvalidelerin amansız mücadelesinin 5 günlük maratonu sona erdi. Gelinen noktada birinci ve sonuncu belli olacak. Yarışmanın bu haftaki bölümünde de yine Yeşim ve Miyase puanları toplarken ikilinin kayınvalideleri arasındaki muhabbet ve verilen puanlar dikkatlerden kaçmadı. Miyase, Yeşim'in kayınvalidesinden, Yeşim ise Miyase'nin kayınvalidesinden yüksek puanları almayı başardı. Bu durum tabii ki diğer gelin ve kayınvalidelerin gözünden kaçmadı. Gelinler haftanın son gününde yemek olarak ise tatlı yaptı.

Gelinim Mutfakta puan durumu tablosu 18 Mart 2022 Cuma


Yapılan tatlının adı ise, "Portakallı Sufle Kek" oldu. Peki, yarışmanın bugünkü bölümünde kim kazandı, kim elendi, altın bilezikler kimin, çeyrek kimin oldu?

Gelinim Mutfakta Cuma günkü puanlar:

Yeşim 19 puan

Miyase 18 puan

Deniz 9 puan

Hasret 9 puan

Gelinim Mutfakta 18 Mart Haftalık puanlar:

Yeşim 93 puan

Miyase 79 puan

Hasret 57 puan

Deniz 53 puan

Yarışmanın bugünkü yani 18 Mart günü sonuçları belli oldu. 

Bugün alınan puanlara göre çeyrek altını Yeşim kazandı.

Bu hafta en yüksek puanı alarak altın bilezikleri kazanan gelin ise bir kez daha Yeşim oldu. 

En düşük puanı alarak elenen gelin ise Deniz oldu. 

Detaylar Ekleniyor...

GELİNİM MUTFAKTA 17 MART KİM BİRİNCİ OLDU, PUAN DURUMU?
Gelinim Mutfakta 17 Mart Perşembe günü yeni bölümle ve haftanın dördüncü günüyle ekrana geldi. Gelinler ve kayınvalideler haftanın son gününe bir gün kala alacakları puanları iyi hesaplamaya çalıştı. En yüksek puanı alanlar hafta finali öncesinde avantaj elde etmeye çalışıyor. Yarışmanın bugünkü bölümünde kazanan gelin yarına daha avantajlı giriyor. Yarışmada bugün puanlama sonrasında kayınvalideler ile gelinler arasında tartışmalar yaşandı.

Gelinim Mutfakta puan durumu tablosu 17 Mart 2022 Perşembe


Gelinlerle kendi kayınvalideleri uzun uzun tartışmalara girdiler. Peki, bugün kim birinci oldu, kim kazandı? Yarışmada bugün son tadımı Beyhan hanım yaptı. Beşamel Soslu Pırasa yapan gelinler bugün kaçar puan aldı? Çeyrek altını kim kazandı?

Gelinim Mutfakta 17 Mart puan durumu tablosu şöyle:

Yeşim 19 puan

Miyase 14 puan

Deniz 11 puan

Hasret 9 puan

Gelinim Mutfakta 17 Mart 2022 Perşembe günü çeyrek altını kazanan gelin Yeşim oldu. Yeşim dün de çeyrek altın kazanmıştı. 

Detaylar Geliyor...

GELİNİM MUTFAKTA 16 MART ÇARŞAMBA PUAN DURUMU TABLOSU
Gelinim Mutfakta 16 Mart Çarşamba günü haftanın üçüncü günüyle seyircinin karşısına çıkıyor. Hasret, Deniz, Miyase ve Yeşim'in kıyasıya rekabeti, Hayat, Beyhan, Sevilay ve Nurten hanımın kulislerdeki atışmaları yine bugüne damgasını vuran gelişmeler oldu. Yarışmanın bugünkü bölümünde alınacak puanlar haftanın dengesini değiştirebilir. Eleme potasındaki Deniz beklenmedik bir çıkış yakalarken, Hasret ise Miyase ve Yeşimle rekabeti kızıştırıyor. Gelinler bugünkü hünerlerini ise "Lahmacun Böreği" yemeği yaparak ortaya koymaya çalıştı. 

Yarışmanın bu haftaki bölümünde kimin kalacağı veya kimin gideceği karışık bir hal almış durumda. Çünkü puanlar birbirine çok yakın görünüyor. Öte yandan Beyhan hanımın gelini Yeşim'i artık rahatlıkla bulması ve Miyase'ye de yüksek puanlar vermesinin yankıları sürüyor.

Beyhan ve Sevilay'ın aralarında anlaştığı dedikoduları aldı başını gidiyor. Ancak bu söylentilerin ispatlanmaması halinde ikili masum olarak kabul edilmek zorunda. Peki, yarışmanın bugünkü bölümünde ne oldu, kim kazandı, çeyrek altını kim aldı, puan durum tablosunda en altta kim kaldı?

Gelinim Mutfakta 16 Mart puan durumu tablosu şöyle: 

Yeşim 22 puan

Miyase 13 puan

Deniz 13 puan

Hasret 11 puan

Programın bugünkü bölümünde çeyrek altını kazanan gelin açık puan farkıyla Yeşim gelin oldu. Yeşim 22 puan alarak rakiplerine fark attı.

Miyase'nin kayınvalidesi Sevilay hanım bugün gelinini bulamayarak 1 puan verdi. Ancak puanlaması dengelerde bir etki yapmadı.

Detaylar Ekleniyor...

GELİNİM MUTFAKTA 15 MART SALI PUAN DURUMU
Gelinim Mutfakta yarışmasının 15 Mart Salı günkü bölümünde bir kez daha gelinler ve kayınvalidelirinin yarışına sahne oldu. Haftanın ikinci gününde avantajı elden bırakmak istemeyen Yeşim, Hasret ve Miyase birinciliğe oynarken Deniz de eleme potasına ilk günden düşmenin telaşıyla yüksek puan almaya çalışıyor. Ancak eski ve tecrübeli kayınvalideler karşısında yüksek puan alması pek mümkün görünmeyen Deniz'in bugün ne yapacağı merak ediliyor. Yeşim ile Miyase'nin kayınvalidelerinin birbirlerinin gelinlerine de yüksek puanlar vermesi yarışmada şüpheleri giderek artırırken, diğer gelinlerin ve kayınvalidelerin de tepkisini çekmeye devam ediyor. Gelinler bugün "Kremalı Kedi Dili Pastası" tatlısı yaptı. Peki, kim kazandı?

Gelinim Mutfakta 15 Mart puanları:

Miyase 17 puan

Deniz 17 puan

Hasret 15 puan

Yeşim 12 puan

Yarışmanın bugünkü bölümünde 17 puan eşit alan Miyase ile Deniz kuraya kaldı.

Çekilen kura sonucunda günün çeyrek altın kazanan gelini belli oldu. 

Kura sonucunda 15 Mart çeyrek altın kazanan gelin Deniz oldu. Deniz, ilk gün aldığı düşük puanın intikamını ve telafisini bugün gerçekleştirmiş oldu.

Detaylar Ekleniyor... 

GELİNİM MUTFAKTA 14 MART PAZARTESİ PUAN DURUMU 
Gelinim Mutfakta 14 Mart Pazartesi günü yeni bir hafta ve yeni bir yarışmacıyla başladı. Yarışmanın bugünkü bölümünde geçen hafta elenen yarışmacının yerine yeni bir isim katıldı. Gelinler ve kayınvalideler ise haftaya avantajlı başlamanın yollarını aradı. Haftanın ilk gününde çeyrek altını kazanmak ve hafta sonuna daha avantajlı gitmek için kıyasıya mücadele eden gelin ve kayınvalidelerin gayretlerinin sonucu puanlamalardan sonra belli oldu. Yarışmanın bugünkü bölümünde Deniz ve kayınvalidesi Hayat geri döndü. Çift daha önce de yarışmış ancak elenmişti. Kayınvalideler bugünkü bölümde "Güveçte Köfte" yemeği yaparak puan almaya çalıştı. Peki çeyrek altını kim aldı?

Gelinim Mutfakta 14 Mart puanları şöyle:

Yeşim 21 puan

Hasret 15 puan

Miyase 17 puan

Deniz 5 puan

Yarışmanın bugünkü bölümünde en yüksek puanı Yeşim aldı. 

Yeşim çeyrek altını kazanan gelin oldu.

GELİNİM MUTFAKTA 11 MART CUMA KİM KAZANDI, KİM ELENDİ?
Gelinim Mutfakta 11 Mart Cuma günü hafta finali düzenlendi. Hafta finalinde gelin ve kayınvalideleri büyük bir heyecan aldı. Çünkü bugün bir kişi çeyrek altını, bir kişi altın bilezikleri kazanırken; bir kişi de aldığı düşük puanlar nedeniyle elendi. 

Gelinim Mutfakta bugün çeyrek altını kazanan gelin ve puanlar şöyle:

Miyase 19 puan

Yeşim 17 puan

Hasret 15 puan

Fatma 14 puan

Çeyrek altını bugün Miyase kazandı.

Gelinim Mutfakta haftalık puan durumu ve altın bilezikleri kazanan gelin şöyle:

Yeşim 85 puan

Miyase 83 puan

Hasret 69 puan

Fatma 64 puan

Bu hafta bilezik kazanan gelin Yeşim oldu.

Bu hafta elenen gelin ise Fatma oldu.

23 Mar 2022 - 16:12 - Magazin


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medya Ankara Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medya Ankara hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler Medya Ankara editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Medya Ankara değil haberi geçen ajanstır.


HAKAN NAKLIYAT-Tuzla- İstanbul

HAKAN NAKLIYAT-Tuzla- İstanbulŞEHİR İÇİ VE ŞEHİRLER ARASI EŞYA VE YÜK TAŞIMACILIĞI0532 409 70 82

0532 409 70 82 HAKAN NAKLİYAT

Şeherli Gıda Sanayi Ticaret A.Ş- Mali Müşavir

Çalışma Şekli Tam Zamanlı Pozisyon Seviyesi Uzman Departman Muhasebe GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI Muhasebe departmanında çalışacak t...

ŞEHERLİ GIDA SANAYİ

Bilfen eğitim kurumları- İngilizce Öğretmeni

Çalışma Şekli Tam Zamanlı Tecrübe En az 3 yıl tecrübeli Departman Eğitim ENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI İş Tanımı Bilfen Eğitim Kuruml...

BİLFEN EĞİTİM KURUMLARI

Yön İletişim- Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Çalışma Şekli Tam Zamanlı Pozisyon Seviyesi Yeni Başlayan Departman Müşteri Hizmetleri / Çağrı Merkezi GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI...

YÖN İLETİŞİM

Atlas- Rehberllik Ve Psikolojik Danışman

Çalışma Şekli Tam Zamanlı Tecrübe Tecrübeli / Tecrübesiz Departman Eğitim GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI Ankarada faliyet göster...

ATLAS

Fnss Savunma Sistemleri Aş- Ürün Destek Yetkilisi

Çalışma Şekli  Tam zamanlı Tecrübe  En az 2 yıl tecrübeli Departman Lojistik Genel Nitelikler Üniversitelerin 2 yıllık bölümlerinden mezun (M...

FNSS SAVUNMA SİSTEMLERİ AŞ

Türkiye Finans Katılım Bankası-Perakende Portföy Yönetmeni

Çalışma Şekli Tam zamanlı Pozisyon Seviyesi Uzman Departman Finans GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI Bizimle kariyere katılmaya var mısın? Biz T...

TÜRKİYE FİNANS KATILIM BANKASI

Aya Validasyon Ambalaj Sterilizasyon A.Ş. Ankara Muhasebe Elemanı Personeli İlanı

AYA VALİDASYON AMBALAJ STERİLİZASYON A.Ş.

Ercan Orman Ürünleri - Sevkiyat Personeli Elaman alım İlanı

Çalışma Şekli Tam Zamanlı Pozisyon Seviyesi Uzman Departman Lojistik GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI...

ERCAN ORMAN ÜRÜNLERİ