Sedat Peker, 4. videosunu yayımladı- izle | Ankara Haber | Medya Ankara

Sedat Peker, 4. videosunu yayımladı- izle

Sedat Peker, 4. videosunu yayımladı- izle
13.05.2021
A+
A-

Sedat Peker, “Bazıları Aslan Hikayesini Anlatmadan Avcının Hikayesine İnandılar. Görüşeceğiz.” başlıklı 4. videosunu yayımladı, bir çok açıklamada bulunan Peker’in iddialarından bazı başlıklar şu şekilde;

Sedat Peker: “(Bazı barış akademisyenleri hakkında)Kötü bir hayvanlık yaptık o insanlardan özür dilerim.”

Sedat Peker: “Bana diyorlar ki pazarlık yapmak için parça parça yayın yapıyor. Bence siz analistik görevinizi bırakın. Benim namusum şerefim pazarlık konusu değil.”

Sedat Peker: “Lan kardeşim sen Elazığ milletvekilisin Doğu teşkilatının başkanı ol Marmara başkanı ne?”

Sedat Peker: “Lan bizim çakma solcular sizin namusunuz nerede lan? Ulan siz benim anama küfrettiniz. Akademisyenlerle ilgili söylediklerimi kırpıp gençleri bana karşı tahrik ettiniz.
Ulan ben solcu babanın evinde büyüdüm. Benim babam deist annem radikal sunni.”

Sedat Peker: “Antalya’da bir gazete bana 200 adamı var demiş vallahi küfür etseniz bu kadar canım acımazdı yahu kardeşim biz pastane açarken 30bin kişi geliyor.”

Sedat Peker: “Genç kardeşlerim, 40 yaş üstündekilerinin hiçbir faydası olmaz. Size verilen nasihatların hiçbirini dinlemeyin ben dahil. Yeni bir dünya kurun kardeşim. Bizim ülkedeki sağcısı sağcı değil solcusu solcu değil.”

Sedat Peker: “Yav sağı solu hikaye kardeşim milliyetçisi milliyetçi değil. Siz yeni bir ülke kurun genç kardeşlerim. Temiz toplum falan diyen kim varsa bilin ki hırsız o. Buna inanın en çok temiz toplum diyen en çok hile yapan.”

Sedat Peker: “Allah mısınız ulan siz? Nesiniz ulan? Pelikancısı, Ağarcısı, Süleymancısı? Nedir ulan?”

Sedat Peker: “Adam FETÖ’cü parası var parası olan FETÖ’cülükten yırtıyor parası olmayan cezaevinde. Ulan fakir zengin hepsini atıcan ama gerçek FETÖ’cüyü atıcan.”

Sedat Peker: “Milyarder FETÖ’cülerin tapularını inceleyin yarısı nereye gitmiş? Diyorlar ki seni alırsak tamamı gidecek almayalım yarısını bize ver. Ulan derinciler…”

Sedat Peker: “Organize Şube’de 176 dilekçem var! Kendi abimi bile şikayet ettim! Benim adımı kullanıp para istiyorlar diye. Ben miyim suç örgütü lideri?”

Sedat Peker: “Ne lan bu memlekette çocukken okula git öğretmenden kork askere git komutandan kork işe gir patrondan kork insanları sürekli korkuyla bastırıyorlar.”UNMUTE

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.