Cumhurbaşkanı Erdoğan'a not veren gazeteci kim? | Medya Ankara | Son dakika Ankara haberleri
Ankara son dakika, Ankara haberleri

Cumhurbaşkanı Erdoğan’a not veren gazeteci kim?

Cumhurbaşkanı Erdoğan’a not veren gazeteci kim?
17.09.2021
A+
A-

34. Düzenlenen Ahilik Haftası Etkinlikleri kapsamında Kırşehir’e gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cacabey Meydanı’nda halka hitap etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Cacabey meydanındaki konuşması öncesinde yanına yaklaşan genç muhabirle bir şeyler konuştuğu dikkatlerden kaçmadı.

Nevşehir’de hizmet veren CT Haber TV muhabiri Zeliha Merve Kalkan

Olayın perde arkasını araştıran gazeteci Erdem Yeşer, olayın iç yüzünü muhatap muhabir ile detaylarıyla konuştu.

Nevşehir’de hizmet veren CT Haber TV muhabiri Zeliha Merve Kalkan olduğu öğrenilen muhabirin Nevşehir basınına yansıyan bazı olaylar hakkında Cumhurbaşkanı Erdoğan’a bilgi vermek istemesi üzerine Cumhurbaşkanı’nın kabul ettiğini ve görüşmenin gerçekleştiği öğrenildi.

Can Taşkın yönetiminde bölgeyi takip eden CT Haber ekibinin Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Nevşehir ve Kırşehir Basınına yansıyan Siyasi ve Bürokratik meseleleri ilettiği ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Muhabir Kalkan’a “Program bitmeden hemen kendisine bilgi notu şeklinde getirmesini” istediği öğrenildi.

CT Haber ekibinin hazırladığı Kırşehir, Nevşehir ve bölgede yaşanan ve basına yansıyan bazı meseleleri içeren, bilgi notunun muhabir Zeliha Merve Kalkan tarafından Cumhurbaşkanı Erdoğan’a teslim edildiği öğrenildi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.