Kırşehir Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi Seçime Gidiyor | Medya Ankara | Son dakika Ankara haberleri

Kırşehir Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi Seçime Gidiyor

Kırşehir Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi Seçime Gidiyor
02.07.2021
A+
A-

ESNAF KEFALET KREDİ KOOPERATİFİNİN 67’NCİ GENEL KURULU 3 TEMMUZ CUMARTESİ GÜNÜ SAAT 10.00’DA NEŞET ERTAŞ KÜLTÜR MERKEZİNDE GERÇEKLEŞECEK

Kırşehir Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi’nin 67’nci genel kurulu, 3 Temmuz Cumartesi günü gerçekleşecek.

KESOB Başkanı Bahamettin Öztürk, ” Uzun bir donem sonrasında bir araya gelerek hasret gidereceğimiz, Kooperatifimizin 03.07.2021 tarihinde yarın saat 10’da gerçekleşecek”

Öztürk, açıklamasının devamında,” 1954 yılında merhum Mustafa Karagüll’nün kurduğu esnaf Kefalet Kooperatifimizin 67.genel kurulunu gerçekleştireceğiz. Esnafımızın orta sandığı olan Kooperatifimizin, PANDEMİ döneminde ne kadar kıymetli olduğunu gördük. Her esnafımızın yanında olduk. Esnafımız çok önemli kuruluş olan kefaletimizin genel kurulu muza 3400 üyemizi davet ediyoruz. Birlik beraberlik içinde inşallah bayram havasında gerçekleştireceğiz. Tüm esnafımızı canı gönülden bekliyoruz. Bu genel kurul tam da 1 Temmuz’da esnafımızın rahata erdiği bir döneme denk gelmesi ayrıca anlamlı. 3.5 yıl sonra Ahi esnafımızı bekliyoruz. İkramlarımız ve hediyelerimiz olacak. Esnaf bizim canımız, Devletimizin ve ülkemizin sigortasıdır. İnşallah esnafımızla bayram havasında genel kurulumuzu yapacağız ” dedi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.