Kırşehir'de AK Partililer Erdoğan'a il yönetimini şikayet etti | Medya Ankara | Son dakika Ankara haberleri
Ankara son dakika, Ankara haberleri

Kırşehir’de AK Partililer Erdoğan’a il yönetimini şikayet etti

Kırşehir’de AK Partililer Erdoğan’a il yönetimini şikayet etti

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ahilik Haftası nedeni ile Kırşehir’e düzenlediği Programı’nda beraberindeki heyette bir çok isim yer aldı.

Bu isimlerden en çok ilgi görenlerin başında Bilal Erdoğan geldi. Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) yüksek istişare kurulu üyesi Bilal Erdoğan, TÜGVA Kırşehir teşkilat başkanı Sergen Özdemir ile AK Parti Kırşehir İl Binası açılış töreni öncesi, parti teşkilat üyeleri ile bir süre sohbet etti.

Parti teşkilat üyelerinden bir kişinin Erdoğan’a, “Teşkilattan memnun değiliz” söulemi üzerine kısa süreli şaşkınlık yaşayan, Sergen Özdemir ve Bilal Erdoğan, eleştirilerin TÜGVA’ya yapılmadığını anlamalarının üzerine, “Teşkilattan memnun değiliz” “Selahattin başkana çalışanlar var yönetimde” eleştirilere cevap veren Bilal Erdoğan şu ifadeleri kullandı;

“Herkesin memnun olduğu bir yönetim hiç bir yerde yok, biz iyi niyetliysek mevcut yönetime nasıl destek oluruz onu düşünmek lazım. Herkes birbirini beğenmemeye başlarsa, kaos olur anarşi olur. Huzur olmaz, güven olmaz, onun için çalışana destek verip, aksayana nasihat etmemiz lazım. ilerlemek istiyorsak dayanışma içerisinde olmak lazım. “

İyi niyetli olup, pozitif düşünmenin gerekli olduğunu vurgulayan Bilal Erdoğan, İl binasının alt katının Gençlik merkezi olmasını istediğini sözlerine ekledi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.