Sendika Başkanına Kıyak İhalemi Veriliyor? | Medya Ankara | Son dakika Ankara haberleri
Ankara son dakika, Ankara haberleri

Sendika Başkanına Kıyak İhalemi Veriliyor?

Sendika Başkanına Kıyak İhalemi Veriliyor?
09.09.2021
A+
A-

Türkiye’nin ve Kırşehir’in en büyük sendikası olan Sağlık-Sen’in Kırşehir Şube Başkanlığı görevini yürüten Yasin Yücesan, geçtiğimiz günlerde Bolu et Mangal’ı oğlunun üzerine devralmış ve büyük bir açılışla bunu duyurmuştu.

Sağlık camiasında, Başkan Yücesan’ın, devir sonrası sendikal sorunların üzerine gidilmesi yerine tüm gündemini ticari faaliyetlerine çevirdiği yönünde eleştiriler yoğunlaşmıştı.

Kırşehir’de her yıl düzenlenen Ahilik etkinliklerinden Kırşehir Esnafının yararlanamaması, Yıllardır eleştirilerin başında geliyor ve Bakanlığın bir kaç firma ile gelen ödeneği paylaştığı iddia ediliyordu.

Bu sene düzenlenecek Ahilik etkinlikleri kapsamında 81 ilden gelen 2 şer gencin 5 gün boyunca Kırşehir’de Gençlik Spor İl Müdürlüğü tarafından misafir edilip gezdirileceği, şehrin tanıtılacağı öğrenilirken gelen misafirlerin yemek ihtiyacı için gelen ödenek ihale yapılmadan doğrudan temin yöntemi ile Sendika başkanının firmasına verildi.

5 gün boyunca yemeklerini Bolu Et Mangalda yiyecek misafirlere ve gelen ödeneği yiyecek olan Sendika Başkanı Yasin Yücesan’a afiyet olsun.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.