Aylık 5 bin TL'ye aradığı arkadaşı buldu | Ankara Haber | Medya Ankara

Aylık 5 bin TL’ye aradığı arkadaşı buldu

Aylık 5 bin TL’ye aradığı arkadaşı buldu
05.06.2021
A+
A-

İşte Benim Stilim yarışmasıyla şöhreti yakalayan Bahar Candan, geçtiğimiz mart ayında “Çok yalnızım ve sıkılıyorum. Bir arkadaş arıyorum, maaşını vereceğim” ifadelerine yer verdiği bir gönderi paylaşmıştı. Aradığı arkadaşı bulduğunu söyleyen Candan, “Survivor’daki Yasin Obuz… CV’sini gönderdi fakat Amerika’da olduğu için Türkiye’ye gelince işe başlayacak. Sigortası olacak. Aylık 5 bin TL’ye arkadaşım olacak” dedi.

Nişantaşı’nda objektiflere takılan Candan geçtiğimiz mart ayında Uludağ’da gittiği bir eğlence mekanında saldırıya uğrayıp darp edilmişti. Konuyla ilgili “Yüzümde iz kaldı. Diş tedavisi görüyorum. Dişlerimi yaptırdım” dedi.

“BAŞVURU YAPANLAR UMUDUNU KAYBETMESİNLER”

Geçtiğimiz aylarda Bahar Candan yalnızlıktan şikayet edip 5 bin TL maaş, sigorta ve yemek karşılığında kendisine bir arkadaş aradığını açıklamıştı. Sosyal medya fenomeni, “Arkadaşımı buldum. Survivor’daki Yasin Obuz… CV’sini gönderdi fakat Amerika’da olduğu için Türkiye’ye gelince işe başlayacak. Sigortası olacak. Aylık 5 bin TL’ye arkadaşım olacak. Yasin, komik çocuk ‘Survivor’da onu izlerken çok eğleniyordum. Başvuru yapanlar ümitlerini kaybetmesinler ikinci arkadaşa ihtiyacım olabilir. Tekrar başvuruları değerlendireceğim” şeklinde konuştu. Sosyal medya fenomeni, arkadaş taleplerini call-center arkadaşının başvurularını incelediğini söyledi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.