Medya Ankara - Ankara Masası - Redaktör Haber Ortak Canlı Yayını Gündem Programı 1. Bölümü | Medya Ankara | Son dakika Ankara haberleri

Medya Ankara – Ankara Masası – Redaktör Haber Ortak Canlı Yayını Gündem Programı 1. Bölümü

Medya Ankara – Ankara Masası – Redaktör Haber Ortak Canlı Yayını Gündem Programı 1. Bölümü

Ankara gündemini yakından takip eden ve Ankara’nın en çok okunan ve izlenen haber kanallarından olan Medya Ankara, Ankara Masası ve Redaktör Haber ortak canlı yayını ile izleyiciyle buluşacak olan Gündem Programı’nın ilk bölümü yayınlandı.

Her Hafta Salı akşamı saat 22.00’da ortak canlı yayın ile bir konuğun misafir edilerek Ankara’nın konuşulacağı Gündem Programı’nda Medya Ankara Genel Yayın Yönetmeni Bayram Polat, Ankara Masası Genel Yayın Yönetmeni Gökhan Gökyıldırım ve Redaktör Haber Genel Yayın Yönetmeni İbrahim Gökdemir haftanın konuğuna Ankara’nın gündemine dair merak edilen soruları yöneltiyorlar.

Kim Bunlar Medya Yönetim Kurulu Başkanı Fezai Polat’ın Yapımcılığını üstlendiği Gündem Programı ilk bölümü ile gündeme damgasını vurdu.

AK Parti Ankara İl Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Av. Mehmet Yılmazer’in konuk olduğu Gündem’in ilk bölümü ilgiyle izlenirken Twitter’da da tt listesinde 3. sıraya çıktı.

AK Parti Ankara İl Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Av. Mehmet Yılmazer’in çarpıcı açıklamalar ve değerlendirmeler yaptığı Gündem’in ikinci bölümü farklı bir konuk ile 4 Nisan Salı saat 22.00’de canlı olarak yayınlanacak.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.