İYİ Parti Ankara İl Başkanı Yetkin Öztürk’e İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu’dan ziyaret

İYİ Parti Ankara İl Başkanlığı’nın konuğu, İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu oldu.

İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu ile beraberindeki heyet, İYİ Parti Ankara İl Başkanı Yetkin Öztürk ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti.

İstanbul İl Başkanı Kavuncu’nun ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren, İYİ Parti Ankara İl Başkanı Yetkin Öztürk; “Güç birliğimiz ile iktidar yolunda, vatandaşlarımızın kavuşacağı mutlu günler için var gücümüzle çalışıyoruz.” ifadelerinde bulundu. Başkan Öztürk her fırsatta vatandaşlarla bir arada gelerek vatandaşların sorunlarını ve taleplerini dinlediklerini, bunları da kamuoyuyla paylaştıklarını kaydetti.

İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu konuşmasında; “Kapı kapı gezerek, vatandaşlarımızın dertlerini dinliyor, bütün bu sorunları çözmek için hazırlanıyoruz. Milletimizin içi rahat olsun, İYİ Parti ülkemizin yüzünü güldürmeye geliyor. Bizim hedefimizde tek bir Türkiye var.  Bizim hedefimizde güçlü, zengin ve mutlu bir Türkiye var. Bizim hedefimizde İYİ bir Türkiye var” ifadelerini kullandı.

Ziyaret karşılıklı görüş alışverişinin ardından son buldu.

- Medya Ankara, Gündem bölümünde yayınlandı
https://medyaankara.com/haber/8819606/iyi-parti-ankara-il-baskani-yetkin-ozturke-istanbul-il-baskani-bugra-kavuncudan-ziyaret