Pursaklar 1. Kitap Günleri başladı. Ertuğrul Çetin'den açıklamalar

14-23 Ocak tarihleri arasında kitapseverleri ağırlayacak olan Pursaklar 1. Kitap Günleri'nin ilk gününde büyük bir ilgi vardı.

Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, Belediye Başkan Yardımcıları, Meclis Üyeleri, Pursaklar İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Kılıçgil ve AK Parti Pursaklar İlçe Başkanı Servet Türkayık'ın yanı sıra vatandaşların ve öğrencilerin katılımıyla açılışı yapılan Pursaklar 1. Kitap Günleri'nin ilk günkü konuğu Oyuncu ve Yazar Bahadır Yenişehirlioğlu oldu.

100'den fazla yayınevinin ve 60'dan fazla yazarın katılacağı Kitap Günlerinde, kültürel yayınların ve hazırlık yayınlarının yer alacağı sergilerin yanı sıra kukla gösterileri ve tiyatro gösterileri yer alacak.

Bahadır Yenişehirlioğlu, Alişan Kapaklıkaya, Bekir Develi, İhsan Süreyya Sırma, Mustafa Armağan, Selma Argon Ersoy, Kahraman Tazeoğlu, Ömer Tuğrul İnançer, Saniye Bencik Kangal, İkbal Gürpınar ve yerel yazarların katılım sağlayarak, imza ve söyleşi programları da gerçekleştirilecek.

Açılışın ardından Bahadır Yenişehirlioğlu'nun söyleşisine katılan Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, sonrasında Kaymakam Yıldız ile birlikte yayınevlerinin stantlarını gezdi.

Başkan Çetin, Pursaklar 1. Kitap Fuarı hakkında basın mensuplarına değerlendirmelerde bulundu.

- Medya Ankara, Gündem bölümünde yayınlandı
https://medyaankara.com/video/9107292/pursaklar-1-kitap-gunleri-basladi-ertugrul-cetinden-aciklamalar