Esra Erol Funda Çetin kim?

Ekranların en çok izlenen reyting rekortmeni programı Esra Erol'da her hafta birbirinden ilginç konu ve konuklarla ekranlara geliyor. Geçtiğimiz gün programa katılan Fatma Çetin akıllara durgunluk veren hikayesiyle izleyenleri ekran başına kilitledi. 30 yıldır evli olduğu Yasin Çetin'in sosyal medya fenomeni olduktan sonra ailesini terk ettiğini ve kendisini aldattığını söyleyen Fatma Hanım, Esra Erol'dan yardım istedi.


İddiaların hedefindeki Yasin Çetin programa gelerek Fatma Hanım'ın boşanma istediğine katıldığını söyleyerek "Bekarlık, sultanlık değil, benim için krallık. Düşe kalka 28 sene geçti. Napalım atalım mı eşimizi?" dedi.


Babasının başka kadınlarla mesajlaşmalarını yakaladığını söyleyen Funda Hanım ise babasına kızgınlığını dile getirdi. "Kızımla rakamsal olarak 3 yıl, duygusal olarak 5 yıldır görüşmüyorum" diyen Yasin Bey'in üzerine yürüyen Funda "Sen nasıl babasın!" diyerek babasından hesap sordu.


Babasından ailesini terk ettiği için özür dilemesini isteyen Funda " Baba bana 5 yılın hesabını vereceksin. Baba benden özür dilemek zorundasın" şeklinde konuştu. Sosyal medya fenomeni baba ise kızının söylediklerine "Kızımdan özür dilemeyeceğim" diye cevap verdi.

- Medya Ankara, Magazin bölümünde yayınlandı
https://medyaankara.com/haber/9576802/esra-erol-funda-cetin-kim